Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

ZEBRA Premier Business Partner – ZEBRA İş Ortağı

ZEBRA Premier Business Partner

POS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ZEBRA Premier Business Partner iş ortağı olarak biz akıllı, ileri görüşlü ürünler ve çözümler sunmak iş sorunları çözümü yanında, el terminali, barkod okuyucu ve barkod yazıcı seti alma ve kurulum, ağ desteği dahil, yerinde onarım ve depo onarım ile yardımcı olabiliriz.

POS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ aynı zamanda Zebra Partner Connect iş ortağı programının bir üyesidir, maksimum verimlilik sağlamak için birçok platform sunan teknoloji sayesinde rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olarak işinizi büyütmenize yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

Neden bu sertifikayı aldık ?

Zebra, müşterilerimize ürünlerimizi, hizmetlerimizi, malzemelerimizi ve çözümlerimizi sunmak için kapsamlı satıcı ağımıza güvenmektedir. Gerçek dünya deneyimini karmaşık iş zorluklarına taşıyan bayilerimiz, ürünlerimizi kendi profesyonel hizmetleri, Zebra’nın profesyonel hizmetleri ve geniş yazılım satıcıları ekosistemimizden yazılım uygulamaları ile birleştirdikleri için uçtan uca çözümler sunacak şekilde konumlandırılmıştır.

Zebra’nın yetkili PartnerConnect satıcıları ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. En son teknolojilere erişirler, Zebra garantimizle desteklenen orijinal Zebra ürünleri ve çözümleri sunarlar ve satış öncesi ve sonrasında Zebra teknolojisini ve dikey pazar uzmanlarını desteklerler.

ZEBRA İş Ortağı

Bir önde gelen ZEBRA iş ortağı olarak, iş açısından kritik sorunları çözmenin en etkili yolunu sağlamak için Zebra teknisyenleri ve Zebra destek temsilcilerine doğrudan erişime sahibiz.

Belirli bir teknoloji, dikey pazar veya hizmet sunumu konusundaki uzmanlığı belirten Premier Business Partner bir Uzman veya Gelişmiş Uzman olarak durumu görebilirsiniz.

ZEBRA
El
Terminali
ZEBRA Barkod Okuyucu
ZEBRA Barkod Yazıcı

Mesaj Bırakın

WhatsApp WhatsApp Destek