Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

Zebra Endüstriyel Masaüstü Mobil Barkod Yazıcı

Zebra barkod yazıcı

Pos Bilişim Teknolojileri işletmelerinizin barkod baskı taleplerini karşılayacak eksiksiz bir Zebra barkod yazıcı serisi ürün yelpazesine sahiptir. Lojistik nakliye departmanınız için gönderimlerinizin etiketlerini yazdırmak için Doğrudan Termal Barkod Yazıcıya mı yoksa ideal envanter etiketleri ve varlık etiketleri oluşturmak için Termal Transfer Barkod Yazıcı’ ya mı ihtiyacınız var. Zebra yazıcılar küçükten büyüğe kadar geniş bir uygulama yelpazesi için tasarlanmıştır. Zebra masaüstü yazıcı gibi GK420T, büyük olana örnek Zebra endüstriyel barkod yazıcı ZT410 gibi ve çevik dayanıklı taşınabilir mobil barkod yazıcı olan QLN420 gibi olan modelleri sayabiliriz. Pos Bilişim Teknolojileri iş ortağı Zebra ile herhangi bir uygulama veya ortamda ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyacınıza yönelik barkod yazıcıya sahiptir.

Zebra barkod yazıcı fiyatları

İhtiyaçlarınıza ve Zebra barkod yazıcı fiyatları ile bütçenize uyacak geniş bir yelpazesi tedarik etmekte ve hizmet vermekte olan POS BİLİŞİM, ister hafif ticari uygulamalar için masaüstü termal yazıcı, isterse sağlam uygulamalar için ağır hizmet tipi barkod etiket yazıcısı sağlar.

Zebra barkod yazıcı teknik servis

Önde gelen bir Zebra iş ortağı Pos Bilişim, Zebra barkod yazıcı teknik servis uzmanları ile Zebra barkod yazıcı tamiri ile periyodik bakımı yedek parça hizmeti yapmak için gereken uzmanlığı sağlar.

Ayrıca Pos Bilişim, tanıya bağlı olarak, bir yazıcıyı değiştirmeye karşı bir yazıcıyı onarmanın maliyet etkinliğini de değerlendirmenize yardımcı olabilir.

Zebra Endüstriyel Masaüstü Mobil Barkod Yazıcı

Zebra endüstriyel masaüstü mobil barkod yazıcı çeşitleridirAdından da anlaşıldığı gibi Zebra endüstriyel barkod yazıcı baskı da daha dayanıklı ve daha hızlı olmaları için üretilmişlerdir. Zebra masaüstü barkod yazıcı ise çok yer kaplamayan hızlı ve dayanıklı cihazlardır. Zebra mobil barkod yazıcı ise hafif ve küçük olmaları avantajıdır. Pos Bilişim Zebra İş Ortağı olarak satış, sarf malzeme, yedek parça ve teknik servis hizmeti vermektedir. 

Comments (2)

[…] yüksek baskı kalitesi ve çoklu bağlantı seçenekleri gibi çok çeşitli özelliklerle, Zebra Endüstriyel Barkod Yazıcı, gelecek yıllarda değişen uygulama gereksinimlerinizi karşılamak için üretilmiştir. ZT410, […]

[…] ve lojistikte profesyonel uygulamalar için Zebra barkod yazıcı ve yüksek hacimli barkotlu etiket yazıcı çözümleri mevcuttur. Direkt termal veya termal […]

Mesaj Bırakın

WhatsApp WhatsApp Destek