Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

ZEBRA Barkod Yazıcı, Zebra Barkod Yazıcı Teknik Servis

ZEBRA Barkod Yazıcı

ZEBRA barkod yazıcı adını Zebra Endüstrileri tarafından üretilerek almıştır. 1991 yılında kurulan şirket halka açılmıştır. Barkotlama ve RFID teknolojisinde global bir endüstri lideri haline gelmiştir.
ZEBRA barkod yazıcı kalite ve verimlilikte emsalsiz yüksek hızlı elektromanyetik ürünler sağlamaya odaklanır. Sektördeki en büyük pazar payına sahip olduğu verilerle sabittir. Zebra ürünleri dünya genelinde 100′ den fazla ülkede satılmaktadır. Aşağıdaki yazımızda, ZEBRA barkod yazıcıları hakkında bilinmesi gereken daha ilginç bilgileri mevcut.
Sunulan ZEBRA barkod yazıcı, barkodlama endüstrisinde kalite ve mükemmellik açısından eşsiz bir itibar kazanmıştır. Tüm barkod etiket yazıcıları, ZPL olarak bilinen bir programlama dili aracılığıyla çalışır. Bu programlama dili, etiket dosyaları üretmek için endüstri standardı olarak bilinir. Şirket, etiket yazıcı segmentinde en büyük pazar payına sahiptir.
Teknolojik gelişmeler, platformlar arasındaki yazılım uyumluluğunu iyileştirir. Doğru dili ve etiket yazıcısını seçmek için işinde eğitimli Business Premier Partner Pos Bilişim Teknolojileri profesyonellerine danışmanız önerilir.
Hangi barkod yazıcının bir şirketin benzersiz ihtiyaçlarına uygun olduğunu belirlemek, alana, bütçeye, çalışma ortamına, minimum hız gereksinimlerine ve beklenen çalışma döngülerine bağlıdır. Barkod yazıcı her boyutta, dayanıklılıkta, ağırlıkta ve fiyat aralıklarında üretilir. Örneğin mobil bileklik modelleri, mobil etiketleme amacı ile kolaylıkla kolda taşınabilir. Bu modeller, yüklemesi kolay kartuşları aracılığını kullanarak sorunsuz baskı sunma konusunda sektörde çözümlere sahiptir.

ZEBRA Barkod Yazıcı Teknik Servis

Eğitimli Business Premier Partner iş Ortağı Pos Bilişim Teknolojileri Zebra barkod yazıcı teknik servis sertifikalı profesyonelleri ile çalışın.

Pos Bilişim Teknolojileri, ZEBRA barkod yazıcı çeşitlerinden olan direkt termal ve termal transfer yazıcı modellerine uygun fiyatlı profesyonel onarım hizmetleri sunar.

Pos Bilişim, ZEBRA barkod yazıcı teknik servisi ile güvenebileceğiniz periyodik bakım ve onarımlara ihtiyacınız olduğunu bilir. Honeywell, Zebra ve TSC barkod yazıcıları için Sertifikalı Teknik Servis sağlayıcıları ekibimiz, beceri ve uzmanlığımızı en iyi müşteri hizmetini sağlamaya adanmışlıkla birleştirir.

Pos Bilişim’ in yerinde hizmeti hızlı ve etkilidir. Sorunu tespit edip ilk seferinde düzeltmeleri, böylece yazıcılarınızı çalışır duruma getirebilir ve ihtiyacınız olan barkod ve etiketlerle operasyonunuzu sağlayabilirsiniz.

Pos, sadece bir şey bozulduğunda hizmet sağlamaz. Yazıcı ürün yazılımını güncel tutan, yazıcı kafalarının ve yazıcıların ömrünü uzatan ve sürekli olarak yüksek kaliteli etiketler üretmenize olanak tanıyan rutin, sürekli bakım ile müşterilerimizin yazıcılarının en yüksek performansta çalışmasını sağlar. Birçok müşterimiz, sürekli bakım onarımın daha uygun fiyatlı olduğunu fark eder ve yazıcı arıza süresini nasıl daha aza zamana indirdiğimizi görür ve bilirler.

Marka, Ürün, Hizmet ve Çözümler için Bize Ulaşın!

Mesaj Bırakın

WhatsApp WhatsApp Destek