Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

M3 Mobile El Terminali

M3 Mobile El Terminali

M3 Mobile 2000 yılında Güney Kore’ nin Seul şehrinde kurulan, dünyanın sayılı Endüstriyel el terminali üreticilerinden birisidir. Uluslararası deneyimli kadrosu, dünya çapındaki ofisleri ve güçlü deneyimli destek ekipleri ile M3 Mobile iş ortakları ile birlikte hızlı bir şekilde güvenilir adımlarla ilerlemektedir.

Dünyada 600’ ün üzerinde iş ortağı bulunan M3 el terminali, her geçen gün bünyesine katılan yeni iş ortakları ile birlikte 3000’ den fazla son kullanıcıya ulaşmakta ve ürettiği en son teknoloji ürünlerini paylaşmaktadır.

120 ülkede, 3000’ den fazla son kullanıcı ile çalışan M3 Mobile, değişen global koşullarda ve sektörel bazdaki pazarlarda büyümek isteyen tüm müşterilerine denenmiş, onaylanmış ve yüksek kalitede M3 Mobile el terminali teknolojileri sunmaktadır.

M3 Mobile Türkiye Ofisi, yapılanma kapsamında ilk olarak POS Bilişim ile Türkiye’ de faaliyet gösterecek olan distribütörlerinden biri oldu. Temmuz 2017 tarihinden itibaren satış ve servis hizmetlerine başlayan POS Bilişim, yeni satış kanallarını oluşturmak ve M3 markasının pazar payını arttırmak için çalışmalarda bulunmaktadır.

  KATEGORİ VEYA MARKA SEÇİNİZ

  EL TERMİNALİBARKOD OKUYUCUBARKOD YAZICIARAÇ YAZICI SETİM3 MOBILETSCHONEYWELLZEBRADATALOGICSEWOOEPSONMOTOROLAINTERMECDATAMAX

  Genel "Kullanım Şartlarını" okumak için tıklayınız!

  Genel "Kullanım Şartlarını" okudum kabul ediyorum.

  Mesaj Bırakın

  WhatsApp WhatsApp Destek