Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

M3 El terminali, M3 El Terminali Fiyatları

M3 El Terminali

M3 el terminali ürünlerinin sahibi M3 Mobile şirketi 2000 yılında Güney Kore’ nin Seul şehrinde kuruldu. Dünyanın sayılı Endüstriyel el terminali üreticilerinden birisidir. Uluslararası deneyimli kadrosu, dünya çapındaki ofisleri ve güçlü deneyimli destek ekipleri ile M3 Mobile iş ortakları ile birlikte hızlı bir şekilde güvenilir adımlarla ilerlemektedir.

Dünyada 600’ ün üzerinde iş ortağı bulunan M3 el terminali, her geçen gün bünyesine katılan yeni iş ortakları ile birlikte 3000’ den fazla son kullanıcıya ulaşmakta ve ürettiği en son teknoloji ürünlerini paylaşmaktadır.

120 ülkede, 3000’ den fazla son kullanıcı ile çalışan M3 Mobile, değişen global koşullarda ve sektörel bazdaki pazarlarda büyümek isteyen tüm müşterilerine denenmiş, onaylanmış ve yüksek kalitede M3 Mobile el terminali teknolojileri sunmaktadır.

M3 Mobile Türkiye Ofisi, yapılanma kapsamında ilk olarak POS Bilişim ile Türkiye’ de faaliyet gösterecek olan distribütörlerinden biri oldu. Temmuz 2017 tarihinden itibaren satış ve servis hizmetlerine başlayan POS Bilişim, yeni satış kanallarını oluşturmak ve M3 markasının pazar payını arttırmak için çalışmalarda bulunmaktadır.

M3 El Terminali Fiyatları

M3 el terminali fiyatları M3 Mobile markası döviz kuru, ürün modelleri, ürün teknik özellikleri, alım sayısındaki avantajlar ve kampanyalara göre farklılık göstermektedir. Sorularınız için +90 216 573 0 767 numaradan bizimle irtibata geçebilir veya info@posbilisim.com.tr adresine email gönderebilir ya da aşağıdaki hızlı teklif al formunu doldurabilirsiniz.

  KATEGORİ VEYA MARKA SEÇİNİZ

  EL TERMİNALİBARKOD OKUYUCUBARKOD YAZICIARAÇ YAZICI SETİM3 MOBILETSCHONEYWELLZEBRADATALOGICSEWOOEPSONMOTOROLAINTERMECDATAMAX

  Genel "Kullanım Şartlarını" okumak için tıklayınız!

  Genel "Kullanım Şartlarını" okudum kabul ediyorum.

  Comments (2)

  […] yapılmaktadır. Bir “endüstriyel el terminali” olarak düşündüğümüz gibi, M3 El Terminali standart, klasik taşınabilir el terminali ile endüstriyel bir el terminali şeklinde ürünleri […]

  Mesaj Bırakın

  WhatsApp WhatsApp Destek