Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

HONEYWELL Performance Partner Gold Level – HONEYWELL İş Ortağı

HONEYWELL Performance Partner Gold Level

Pos Bilişim Teknolojileri el terminali, barkod okuyucu ve barkod yazıcı modellerinde Honeywell Performance Partner Gold Level sertifikalı yetkili iş ortağıdır.

Honeywell SPS teknolojisi satışları için altın minimum gelir gereksinimlerimizi karşılayan ve Honeywell ile işlerini büyütmeye kendini adamış satıcılar, sistem entegratörleri ve çözüm sağlayıcılardan oluşur.

Neden bu sertifikayı aldık ?

Performans Ortağı Programı katman, gelir, iş planlaması ve eğitim / sertifika durumu gibi bir dizi gereksinime dayanır.

HONEYWELL İş Ortağı

Honeywell iş ortağı performansının yıllık bazda resmi bir incelemesini yapar ve yıl boyunca performansı izler. Daha yüksek seviye gereksinimleri için hak kazanan ortaklar, bir sonraki yıl bir sonraki program seviyesine yükseltilmeye hak kazanırlar.

Yeni ve gelişen teknolojiler, hizmetler ve müşteri beklentileri ile otomatik tanımlama ve veri toplama (OTVT) endüstrisi, derin müşteri anlayışı, beceri ve özveri ve hepsinden önemlisi iş birliği gerektiren önemli zorluklarla karşı karşıyadır. Bu yüzden güçlü ve iyi bağlantılı bir iş ortağı ağı işimiz için çok önemlidir. Sektördeki en geniş iş ortağı beceri setleri ve uzmanlıkları ile distribütörlükler ve iş ortağı ağımız müşterilere benzersiz bir bilgi ve deneyim derinliği sunar. İşletmenin her bölümünde Pos Bilişim Honeywell SPS ortaklığı, müşterilerin iş akışlarının daha iyi performans göstermesine yardımcı olan sağlam çözümler sunar.

HONEYWELL
El
Terminali
HONEYWELL Barkod Okuyucu
HONEYWELL Barkod Yazıcı

Mesaj Bırakın

WhatsApp WhatsApp Destek