IP68 / IP69K Koruma Sınıfı
16MP Üçlü Arka Kamera
Android 10
6.1 inç Su Damlası Ekranı
Helio P60 Octa çekirdekli
5580 mAh batarya
Son inşa
Suya ve Toza Dayanıklı
Ulefone Armor 8, su geçirmezlik, toz geçirmezlik, şok, düşme, titreşim, aşırı sıcaklıklar ve daha fazlasını içeren IP68 / IP69K standartlarına ve Askeri Standart 810G profillerine göre onaylanmıştır. 30 dakikaya kadar 1,5 metre derinliğe kadar suya daldırılmaya ve 1,2 metre yüksekliğe kadar kazara düşmeye karşı dayanıklıdır. Performanstan ödün vermeden çok nemli, tozlu veya kumlu ortamlara ve benzeri endüstriyel ortamlara maruz kalmanın üstesinden gelmek için tasarlanmış ideal bir cihazdır.
* Yukarıdaki verilerin tümü, Ulefone laboratuvarlarından alınan sonuçlara dayanmaktadır. Sonuç çevreden etkilenebilir.
En Zor Ortamda Bile Çeşitli Sektörlerde Çalışan Geniş Bir Kullanıcı İçin Üretildi
Ulefone Armor 8’i Darbeye Dayanıklı Yapan Nedir?
Armor 8, askeri endüstride kendini sağlamlaştırmak için yaygın olarak kullanılan çift enjeksiyonlu kalıplama sürecini benimser. Katı polikarbonat, cam elyafı yüksek mukavemet ve sertlik sunarken, yumuşak TPU malzemesi telefon için etkili tampon koruması sağlar, dışarıda kazara düşme endişesi ortadan kalkar.
Ulefone Armor 8 Neden Su Geçirmezdir?
Gelişmiş sızdırmazlık teknolojisi ve sıkı yapı, suyun ve tozun Armor 8’e girmesini etkili bir şekilde koruyabilir. Fiziksel tuşların etrafındaki kaçınılmaz boşlukları su geçirmez filmlerle doldurur, dışarıya maruz kalan bileşenler ayrıca yüksek yoğunluklu makro molekül kaplamasına sahiptir.
Şimdiye Kadar ki En İyi Android Deneyimi
En son Android 10 İşletim Sistemi
Ulefone Armor 8, gizliliğinizi kontrol etmenin, telefonunuzu özelleştirmenin ve işleri halletmenin en yeni yollarından bazılarını sunan en yeni Android 10’u çalıştırır. Deneyimi kullanarak size yepyeni bir Android getirecek, sizin için çok sürpriz sağlayacak.
Yapay zeka destekli MediaTek Helio P60 İşlemci
Çarpıcı Güç ve Büyüleyici Zeka
Ulefone Armor 8, tüm işleme taleplerinizi karşılamak için güçlü bir yumruk oluşturan MediaTek Helio P60 AI işlemcisi tarafından desteklenmektedir. Helio P60, 14nm işlemcilerden% 15’e kadar daha düşük güç sağlayan TSMC 12nm FinFET üretim sürecinde üretilmiştir. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile birleştiğinde, ağır oyun, video veya çoklu görev uygulamaları için inanılmaz pürüzsüz, kusursuz performans sunar.
Çok Yönlü 16 MP Üçlü Kamera
Kendi Başyapıtınızı Yaratın
Ulefone Armor 8’in arka kamerası, yüksek çözünürlüklü 16MP ana sensör, 5MP makro lens ve 2MP alt kamera ile donatılmıştır. 16 MP ana kamera, gördüğünüz ve sevdiğiniz manzarayı geri yükleyebilir; 5 MP makro lens ile hayattaki en ince ayrıntıları görün. Armor 8 ile gizemli dünyayı keşfedin.
8MP Ön Yüz Kamerası
En İyilerinizi Gösterin
8MP ön kamera, özelliklerinizi özenle korur ve her selfie güzel ve doğal görünmesi için yüzünüzdeki ışığı, ten rengini ve doku ayrıntılarını akıllıca ayarlar.
Büyük 5580mAh Pil Kapasitesi
Her Zaman Aramada
Vaktinizin çoğunu dışarıda geçirin ve telefonunuzun iyi bir dayanıklılığa sahip olmasını mı umuyorsunuz? Ulefone Armor 8 sizi asla yarı yolda bırakmaz. İçerisinde 5580mAh pil bulunur, piyasadaki ana akım cihazları geride bırakır. Tek bir tam şarjla saatlerce yayın yapmanızı, oyun oynamanızı, sohbet etmenizi ve mesajlaşmanızı sağlar. 15W hızlı şarjı destekler, şarj süresini büyük ölçüde kısaltır, bir sonraki zorluğa hızla hazırlanın.
6.1 inç Su Damlası Ekranı
Yüksek Tanımlıdan Daha Fazlası
Armor 8, kendinizi daha önce hiç olmadığı kadar sevdiğiniz videolara ve oyunlara kaptıracak kadar büyük 6,1 inç su damlası ekrana sahiptir. Olağanüstü optik performans sağlayacak, ekranda gördüğünüz her şey olabildiğince canlı ve net olacaktır. Ve ekran yüksek sertliktedir, kazara düşmelere ve çizilmelere karşı koyabilir.
Özel Anahtar
Kişiye Özel Kısayol Tuşu
Ulefone Armor 8, 6 işlev kısayolu veya favori uygulamanıza hızlı erişim için sol tarafta özel bir tuşa sahiptir. Yapmasını istediğiniz her şeyi yapar. Zello uygulamasını varsayılan olarak etkinleştirecek, sorunsuz ve ekonomik iletişimin keyfini çıkaracak ve dış mekan iletişimini çok daha kolay hale getirecek şekilde ayarlanmıştır.
Magic Digital Araç Kutusu
İlgilendiğimiz Şey Sizin Rahatınızdır
Armor 8’de ayrıca inşaat, yürüyüş ve diğer açık hava etkinlikleri için yararlı bulabileceğiniz çok çeşitli uygulamaları vurgulayan bir uygulama araç kutusu da bulunmaktadır.
Eldiven Modu
Üretken Olmanızı Sağlayın
Armor 8 sadece hayatta kalmakla kalmaz, aynı zamanda 1,5 mm kalınlığa kadar eldivenlerle * kullanılabilen dokunmatik ekranla en zorlu ortamlarda da üretkenliğini korur. Telefonunuza tekrar cevap vermek için asla zaman kaybetmeyeceksiniz.
Yüz Tanıma Kilidi ve Parmak İzi Kimliği
Kolay ve Kullanışlı
Zahmetli şifreyi veya deseni unutun ve yüz tanıma ve parmak izi kilidini açma çağına girin! Yüze bir bakış veya parmak ucuyla hafifçe basıldığında, telefonunuzun kilidini hemen açın.
NFC + Google Pay
Hayatınızı Kolaylaştırmak Misyonumuzdur
NFC işlevi, Armor 8’inizi yalnızca bir akıllı telefon değil, aynı zamanda cüzdanınız yapar. Alışveriş yapmak, erişmek, ödeme yapmak vb. İçin kullanabilirsiniz. Artık çok çeşitli kartlar yok.
GPS + Glonass + Galileo
Her Zaman Size Evinizin Yolunu Gösterin
Armor 8, size daha doğru konumlandırma ve hızlı konumlandırma hızı sağlamak için GPS, Glonass ve Galileo üçlü navigasyon sistemini bir araya getirir, tam konumunuzu daha hassas bir şekilde bilmenize yardımcı olur ve nerede olursanız olun, vahşi doğada bile hedeflerinize ulaşmak için bir rota planlayın .
Çift 4G Çift VoLTE
Global Frekans Bantları
Desteklenen geniş frekans bantları ile Ulefone Armor 8, dünyayı endişelenmeden gezmenizi sağlar, Armor 8’inizle dünyanın her yerinden yerel mobil ağlara bağlanabilirsiniz.
WhatsApp WhatsApp Destek