HONEYWELL ScanPal EDA70 El Terminali

Honeywell’in ScanPal EDA70 el terminali, gerçek zamanlı bağlantı, hızlı veri yakalama özellikleri ve kurumsal düzeyde güvenilirlik ve koruma sağlayan sağlam, kurumsal sınıf 7 inçlik bir tablet el terminalidir.

HONEYWELL ScanPal EDA70

Güçlü, Esnek Android İşletim Sistemi Çoklu görev çalışma gereksinimlerini, gelişmiş güvenliği ve gelecekteki bir yükseltme yolunu desteklemek için sorunsuz sistem çalışması sağlamak için GMS Android 7 (Nougat) işletim sistemi ile birlikte yüklenir.

Büyük Dokunmatik Ekran Büyük, 7 ” Corning Gorilla® kapasitif yüksek dayanıklı dokunmatik ekran hem iç hem de dış mekanlarda okunabilir ve ıslak ellerle bile kullanılabilir.

Kullanımı Kolay Entegre Barkod Tarama Doğrusal ve 2D barkodların agresif taranmasını sağlayan entegre ve kullanımı kolay, endüstri sınıfı bir görüntüleyici ile verimliliği ve verimliliği artırır.

Zorlu Ortamlar İçin Üretildi Şık, modern ve çağdaş tasarımın yanı sıra kurumsal düzeyde sağlamlık. 1.2 m (4 ft) betona düşmeye ve 200 (0.5m) yuvarlanmaya dayanacak şekilde inşa edilmiştir; Toz ve su sıçramasına karşı IP64 sızdırmazlık derecesi.

HONEYWELL Scanpal EDA70 Özellikleri

 – İşlemci 1,2 GHz Qualcomm MSM8916 dört çekirdekli

– İşletim sistemi Android 7.1 Nuga Hafıza 2 GB RAM, 16 GB Flash

– Görüntüle Arkadan aydınlatmalı 7 inç yüksek çözünürlüklü (1280 x 720) parlak renkli LCD

Boyutlar (U x G x Y) 214 mm x 118 mm x 21 mm (8,4 inç x 4,6 inç x 0,83 inç)

Ağırlık Pil takımıyla 550 g (1.21 lb)

HONEYWELL ScanPal EDA70

ScanPal ™ EDA70, kritik iş uygulamaları için gerçek zamanlı bağlantı ve dört duvarın içinde veya dışında etkin veri yakalama özellikleri sağlayan Honeywell’in kurumsal kullanıma hazır tabletidir. Hızlı performans, gelişmiş güvenlik ve gelecekteki O / S yükseltilebilirliği için Android 7 (Nougat) platformunda oluşturulmuş şık, hafif, kurumsal düzeyde sağlam bir tablet olan ScanPal EDA70 tablet, müşteri katılımı, iletişim ve bilgiye güvenilir erişim, sorunsuz çok görevli işleme ve kurumsal düzeyde güvenilirlik, koruma, gelecekteki ölçeklenebilirlik ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti ile gerçek anlamda mobil bir ofis gerektiren teslimat ve saha hizmeti uygulamaları talep edin. ScanPal EDA70 tablet ile ağ bağlantısı artık yüksek performanslı mobil uygulamaların avantajlarına bir engel oluşturmuyor. ScanPal EDA70 tablet, büyük dosya aktarımlarını, video akışını ve iş uygulamalarına uzaktan erişimi kolaylaştıran en gelişmiş bağlı mobil kullanıcı deneyimlerini desteklemek için tasarlanmıştır, böylece çalışanlar çok çeşitli görevleri daha etkili bir şekilde yönetebilir. ScanPal EDA70, hızlı bir işlemci, 1D / 2D barkod tarama ve yerleşik bir kameraya ek olarak tam bir vardiya ve ötesine dayanacak kadar pil ömrüne sahiptir, mobil çalışanların sipariş vermek, stokları kontrol etmek, sipariş aramak için her zaman önemli bilgilere bağlı olmasını sağlar Durum veya tarama öğeleri, teslimat için kaldırıldıklarından. Canlı 7 inç Corning® Gorilla® Glass ekran, dış mekan güneş ışığı koşullarında bilgilerin okunmasını sağlar. ScanPal EDA70’in tasarımı, müşteriye dönük uygulamalarda çağdaş bir görünüm için şık bir dış ve modern, tümüyle dokunma arayüzünün yanı sıra değerli zamandan tasarruf etmek ve veri giriş hatalarını en aza indirmek için çoklu giriş modlarına da sahiptir. ScanPal EDA70’i şarjlı ve sahada hem içeride hem de dışarıda kullanıma hazır tutmak için masaüstü şarj yuvası sistemleri, araç yuvaları ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir aksesuar paketi mevcuttur. El ve omuz askıları, kullanıcıların daha az yorulmadan tableti uzun süre kolayca tutabilmeleri ve kullanabilmeleri için sağlanmıştır.

Boyutlar (U x G x Y) 214 mm x 118 mm x 21 mm (8,4 inç x 4,6 inç x 0,83 inç)
Ağırlık Pil takımıyla 550 g (1.21 lb)

SİSTEM MİMARİSİ

İşlemci 1.2 GHz Qualcomm MSM8916 dört çekirdekli

İşletim Sistemi Android 7.1 Nuga

Bellek 2 GB RAM, 16 GB Flash

Ekran Arkadan aydınlatmalı 7 inç yüksek çözünürlüklü (1280 x 720) parlak renkli LCD, dış mekanda görüntülenebilir, dokunmatik panele optik olarak yapıştırılmış

ÇEVRE Çalışma Sıcaklığı -10 ° C ila 50 ° C (-14 ° F ila 122 ° F)

Depolama Sıcaklığı -20 ° C ila 60 ° C (-4 ° F ila 148 ° F)

Nem% 10 ila% 90 bağıl nem ( Yoğuşmasız)

MIL-STD 810G Takla başına oda sıcaklığında (10 ° C ila 50 ° C) betona 1,2 m (4 ft) düşürün IEC 60068-2-32 şartname ESD uyarınca 0,5 m’de (1,64 ft) 200’ü aşar ± 12 KV Hava ve ± 8 KV

Doğrudan Çevresel Sızdırmazlık IP64 (IEC 60529)

WhatsApp WhatsApp Destek