HONEYWELL Scanpal EDA51 El Terminali

Android işletim sistemi üzerine kurulu Honeywell ScanPal EDA51 el terminali, sağlam ve ince bir ergonomik tasarımda entegre tarama, güçlü işlem, sezgisel dokunmatik ekran ara yüzü ve güçlü bağlantı özellikleri arasında mükemmel bir kombinasyon sunar.

HONEYWELL SCANPAL EDA51

Android ™ üzerine kurulu Honeywell ScanPal EDA51 el terminali, sağlam ve ince bir ergonomik tasarımda entegre tarama, güçlü işlem, sezgisel dokunmatik ekran arayüzü ve güçlü bağlantı özellikleri arasında mükemmel bir kombinasyon sunar. Hafif ve perakende perakende satış, DSD, teslim alma ve teslimat ve saha servis uygulamalarında verimliliği artırmak için küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.

Küçük ve orta ölçekli perakende ve servis işletmeleri, müşteri hizmetlerini iyileştirmek, üretkenliği artırmak ve daha büyük kuruluşlarla rekabet edebilmek için çok kanallı talepleri yerine getirmek için daha önce hiç olmadığı kadar baskı altındadır. Mobil işgücünün daha kısa sürede daha fazlasını yapmasına yardımcı olacak ve hem yüz yüze hem de arkasından daha iyi bir müşteri deneyimi sunmalarını sağlayacak, ancak bütçeyi kırmayacak bir fiyata ihtiyaçları olan ileri teknolojiye ihtiyaçları var. ScanPal EDA51 mobil bilgisayarı bu araçtır.

Honeywell’in popüler ScanPal ürün serisinin bir parçası olan yeni ScanPal EDA51, perakende satış, DSD, teslim alma ve teslimat konularında hafif hizmet uygulamalarını desteklemek için mükemmel bir kombinasyon ve özellik dengesi ile Android ™ üzerine inşa edilmiş tam dokunmatik bir el bilgisayarıdır. hizmet.

ScanPal EDA51 el terminali, üç nesil Android (Android Q’ya kadar) ile yükseltilebilir ve uzatılmış kullanım ömrü, daha iyi yatırım getirisi ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti için ScanPal EDA50 aksesuarları, piller ve şarj cihazları ile geriye dönük olarak uyumludur.

Hızlı Qualcomm Snapdragon SDM450 işlemci ve sağlam kablosuz bağlantı sayesinde, çalışanlarınız önemli iş uygulamalarına ve bilgilere avuçlarından, ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda, müşteri tarafında, satış katında, arka odada veya yükleme yapabilirler. dock veya saha servis çağrısında. ScanPal EDA51 hafif ve pürüzsüzdür, ancak yanlışlıkla düşme ve düşmelerden kurtulmak için sağlam bir yapıya sahiptir. Canlı 5 inç renkli dokunmatik ekran ve sezgisel arayüz, tüketici akıllı telefonu olarak kullanımı rahat ve kolay hale getirir, çalışanlar için kısa bir öğrenme eğrisi oluşturur. Güçlü entegre tarayıcı, zarar görmüş barkodlarda bile barkod verilerini anında yakalarken, 13 megapiksel güçlü otomatik odaklamalı renkli kamera, iş akışı görevinin tamamlanmasını belgelemek için kullanılabilir.

HONEYWELL Scanpal EDA51 Özellikleri

 – Qualcomm Snapdragon SDM450, 1.8 GHz okta çekirdekli
– Android 8
– 2 GB RAM, 16 GB Flaş
– 157 mm x 78.2 mm x 16.9 mm (6.18 inç x 3.08 inç x 0.67 inç) 

– 12,7 cm (5,0 inç) 1280 × 720 Yüksek Çözünürlük

– 4000 mAh @ 3,8 V Li-İyon
– 270 g (9.52 oz)

HONEYWELL SCANPAL EDA51

 • Amaca Uygun Çözüm

  Hafif ve perakende satış, teslimat ve saha servis uygulamalarında üretkenliği artırmak için özelliklerin ve yeniden kullanılabilir aksesuarların mükemmel birleşimiyle küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır.

 • Yatırım Koruması ve Düşük TCO

  Daha iyi yatırım getirisi için Android ™ O üzerine inşa edilmiştir ve Android Q aracılığıyla teknik olarak yükseltilebilir. Daha fazla esneklik ve daha düşük TCO için ScanPal EDA50 aksesuarları, pilleri ve şarj cihazlarıyla geriye dönük uyumludur.

 • Sezgisel, Kullanımı Kolay Tasarım

  Geniş, canlı 5 inç tam dokunmatik ekran ve sezgisel akıllı telefon arayüzü, ScanPal EDA51’in kısa bir öğrenme eğrisi ile kullanımını kolaylaştırır.

 • Tüm Gün Performansı için Güç Paketi

  Hızlı veri işleme için hızlı bir Qualcomm® Snapdragon ™ 450 okta çekirdekli işlemci ve 12 saat veya daha uzun süre çalışacak uzun ömürlü bir lityum-iyon pil ile üretilmiştir.

 • Entegre Tarayıcı ile Kolay Veri Yakalama

  Honeywell’in sınıfının en iyisi N6603 görüntüleyici ile, zarar görse bile barkod verilerini kolayca yakalayın; 13 megapiksellik otomatik odaklamalı renkli kamera ile tek tıklamayla belge iş akışı görevi tamamlama.

 • İnce, Hafif ve Sert Yapılı

  Tüketici sınıfı bir cihaz kadar zarif ve hafif, ancak birden fazla 1,2 m (4 ft) damla betona dayanacak kadar dayanıklı, ayrıca sınıfının en iyisi IP64 sızdırmazlık sağlayan toz ve su spreyi.

Boyut
157 mm x 78.2 mm x 16.9 mm (6.18 inç x 3.08 inç x 0.67 inç)Ağırlık
272 gr (9.59 oz)

İşlemci
Qualcomm Snapdragon SDM450, 1.8 GHz okta çekirdekli

Bellek
2 GB RAM / 16 GB Flaş

İşletim Sistemi
Android 8

Depolama Genişletme
MicroSDHC (128 GB’a kadar)

Kamera
13 megapiksel renkli kamera

PC Arabirimi
Micro USB 2.0

Batarya
Li-Ion, 3,8 V, 4000 mAh, çıkarılabilir

Gerçek Zamanlı Saat (RTC)
süper kapaklı 10 dak yedekleme

Şarj Süresi
4.5 saat

Batarya Çalışma Süresi
12 saat

Tarama Motoru
Honeywell N6600 İnce Görüntüleyici Motoru (1D / 2D barkod sembolleri)

LED
Pil Durumu Göstergesi: kırmızı / yeşil / mavi
Sensörler: ivme sensörü, ışık sensörü ve yakınlık sensörü 

Çalışma Sıcaklığı
-10 ° C ila +50 ° C (+ 14 ° F ila + 122 ° F)

Depolama Sıcaklığı
-20 ° C ila +70 ° C (-4 ° F ila 158 ° F)

Nem
% 10 -% 90 (yoğuşmasız)

Düşürme
Birden fazla 1,2 m (4 ft) oda sıcaklığında betona düşer

0,5 m’de (1,64 ft) 300 kez takla

Çevresel Sızdırmazlık
IP64

WLAN
IEEE 802.11 a / b / g / n / ac

WLAN
WEP, 802.1x, TKIP, AES, LEAP, PEAPv0, PEAPv1, EAP-M, SCHAPv2, EAP-GTC, EAP-TLS, EAP-TTLS, WPA-PSK, WPA2 Güvenliği

Bluetooth
Bluetooth Sınıfı 4.2

WhatsApp WhatsApp Destek