HONEYWELL Dolphin CT60 El Terminali

Dayanıklı Honeywell Dolphin CT60 el terminali, maksimum çalışma süresi ve üretkenlik için her yerde, her zaman bağlantı ve hızlı veri yakalama ihtiyacı duyan işletmeler için idealdir. Mobility Edge ™ platformu üzerine inşa edilen Honeywell Dolphin CT60, kurumsal güvenlik, güvenilirlik, performans veya yönetim özelliklerinden ödün vermeden gelecekteki geçiş koruması için ortak yazılım ve donanıma dayalı entegre, ölçeklenebilir bir yaklaşıma sahiptir. Dolphin CT60 aynı zamanda Android Enterprise Önerilen bir cihazdır, yani sağlamdır, sahada kolayca konuşlandırılacak ve uzun ömürlü olacak şekilde güncel kalacak şekilde üretilmiştir.

HONEYWELL Dolphin CT60

Mobility Edge Donanım ve Yazılım Platformu

Ortak donanım platformu ve kurumsal yaşam döngüsü araçları, hızlandırılmış ve güvenli geliştirme, dağıtım, performans yönetimi ve yaşam döngüsü yönetimi için entegre, tekrarlanabilir, ölçeklenebilir bir yaklaşım sunar.

Endüstri Lideri Geleceğe Dayanıklı Koruma

Android ™ Enterprise Önerilen bir cihaz olarak Android işletim sisteminin birden fazla sürümünü destekleyeceksiniz. Bu, kurumsal mobiliteyi geçmişe göre daha az maliyet ve daha az riskle yönetmenizi sağlar.

Optimal Güç ve Bağlantı

En son 4G LTE / NFC bağlantısı ve uzun ömürlü pil gücü ile birleştirilmiş olan el terminali güçlü Qualcomm® Snapdragon ™ 660 işlemci, kritik iş verileri ve sistemlerine gün boyu bağlantı sağlamaya yardımcı olur.

Eşsiz Tarama Performansı

Yeni nesil 2D görüntüleyici, lineer ve 2D barkodlarda sınıfının en iyisi veri yakalama olanağı sunar. Kullanıcı yorgunluğunu azaltmak için el tipi ve tabanca tutma işlemleri arasında geçiş yapma esnekliği için isteğe bağlı tarama kolu.

Sağlam, Ergonomik Tasarım – Dayanıklılık İçin Tasarlandı

Şık, hafif ve sağlam. Cebe kolayca sığar. Toz / su sıçramasına karşı IP65 ve IP67 değerleri; betona birden fazla 1,5 m (5 ft) düşmeye ve 1,000 1,0 m (3,3 ft) yuvarlanmaya dayanabilir.

HONEYWELL CT60 Özellikleri

 – İşlemci 2,2 GHz Qualcomm® Snapdragon ™ 660 sekiz çekirdekli
– İşletim sistemi Android 8.1 (O), Android R ile yükseltilebilir
– 3 GB / 4 GB DDR4 RAM, 32 GB Flash
– 118 mm (4,7 inç) Yüksek Tanımlı (1280 x 720) arka aydınlatmalı parlak renkli LCD

– boyutlar 160 mm x 82,5 mm x 19 mm (6,3 inç x 3,2 inç x 0,75 inç)

– Pil paketiyle birlikte 350 gram (12,4 oz) ağırlık

HONEYWELL DOLPHIN CT60

  • Honeywell’in Dolphin CT60 mobil bilgisayarı, kritik iş uygulamalarına her yerde, her zaman, gerçek zamanlı bağlantı ve sahada veya satış alanında maksimum çalışma süresi ve üretkenlik için oluşturulmuş sağlam bir form faktöründe hızlı veri yakalama özellikleri gerektiren işletmeler için tasarlanmıştır.
  • Mobility Edge platformuna dayanan DolpKuruluş genelinde birden fazla cihazda hokkabazlık yapmak, Kurumsal BT’nin yönetmesi ve bakımı için zaman ve maliyet açısından yoğun karmaşıklıklar getirir. Birleştirilmiş, dinamik bir donanım ve yazılım platformuna dayanan Dolphin CT60, müşterilerin mobil çözümlerin kurum genelinde sağlanmasını, sertifikasını ve dağıtımını hızlandırmasını, genel yaşam döngüsü yönetimini basitleştirmesini ve ürün yaşam döngüsünü uzatır. Kurumsal yaşam döngüsü araçlarıyla donatılmış Dolphin CT60, yazılım güncellemelerinin sık görevlerine, yeni çalışanları eğitmeye, yedek havuzları yönetmeye ve çevre birimlerine yapılan yatırımları azaltmaya basitlik getiriyor. CT60, ortak bir donanım ve yazılım platformuna dayanan entegre, tekrarlanabilir ve ölçeklenebilir bir yaklaşım sunar – müşterileri kurumsal güvenlik, güvenilirlik, performans veya yönetimden ödün vermeden entegrasyon ve esnek olmayan teknolojilerle ilgili olarak karşılaşılan kısıtlamalardan kurtarır özellikleri.
  • Dolphin CT60, işçileri gün boyu bağlantılı ve üretken tutacak özelliklere sahiptir. Gelişmiş ağ bağlantısı, büyük dosya aktarımlarını, video akışını ve tüm vardiyayı sürdürebilecek yeterli pil gücüne sahip iş uygulamalarına hızlı uzaktan erişimi kolaylaştırır. Sağlam tasarım, kazara düşmelere ve düşmelere karşı dayanıklıdır, ancak rahat, günlük kullanım için ergonomik ve hafiftir. Canlı 118 mm (4,7 inç) Corning® Gorilla® Glass dokunmatik ekran, içeride ve dışarıda kolayca okunabilir ve parmak, eldiven veya dijital kalemle kullanılabilir.

Boyutlar 160 mm x 82,5 mm x 19 mm (6,3 inç x 3,2 inç x 0,75 inç)
Ağırlık Pil paketi ile 350 gram (12,4 oz)

İşlemci 2,2 GHz Qualcomm® Snapdragon ™ 660 sekiz çekirdekli

İşletim sistemi Android 8.1 (O), Android R ile yükseltilebilir

Hafıza 3 GB / 4 GB DDR4 RAM, 32 GB Flash

Görüntüle 118 mm (4,7 inç) Yüksek Tanımlı (1280 x 720) arka aydınlatmalı parlak renkli LCD, dış mekanda okunabilir, dokunmatik panele optik olarak bağlı, oleofobik parmak izi reddi

ÇEVRE
Çalışma sıcaklığı
-20 ° C ila 50 ° C (-4 ° F ila 122 ° F)

Depolama sıcaklığı
-30 ° C ila 70 ° C (-22 ° F ila 158 ° F)

Nem
% 0 ila% 95 bağıl nem (yoğuşmasız)

Düşürmek
MILSTD 810G başına oda sıcaklığında 2.4 m (8 ft) beton; -10ºC ila 50ºC (14ºF ila 122ºF) sıcaklık aralığında betona 1.5 m (5 ft); 1,2 m (4 ft) ila -20ºC (-4ºF) betona kadar

Takla
IEC 60068-2-32 şartnamesine göre 1.000 1,0 m (3,3 ft) yuvarlamayı aşıyor

ESD
± 15 kV Hava ve ± 8 kV Doğrudan

Çevresel Sızdırmazlık
Nem ve partikül girişi için IP67 ve IP65 standartlarını karşılamak üzere bağımsız olarak onaylanmıştır

WhatsApp WhatsApp Destek