HONEYWELL DolphIn CT40 El Terminali

Honeywell dolphin CT40 el terminali, Android ve Mobility Edge platformu üzerine kuruludur. İşletmelerin kesintisiz bir müşteri deneyimi ve hız iş akışları sunmasına yardımcı olmak için tasarlanmış perakende, hafif T&L ve DSD uygulamaları için tasarlanmış şık, kurumsal sınıf, tam dokunmatik bir cihazdır. satış katında envanter araması, arka oda envanter yönetimi, mağaza içi mağazacılık ve mağaza içi toplama veya teslimat için sipariş toplama olarak. Dolphin CT40 aynı zamanda Android Enterprise Önerilen bir cihazdır, yani sağlamdır, sahada kolayca konuşlandırılacak ve uzun ömürlü olmak üzere güncel kalacak şekilde üretilmiştir.

HONEYWELL Dolphin CT40

Mobility Edge Donanım ve Yazılım Platformu Ortak donanım ve yazılım platformu gelişmiş operasyonel verimlilik ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti sağlar. Aynı uygulamaları kuruluşunuz genelinde birden çok ürüne dağıtın.

İleri-uyumludur. Geleceğe Uyumlu. Android Enterprise Önerilen cihaz tanımı, beş Android nesli için korumayla yatırımınızın geleceğe hazır olduğu anlamına gelir. Ayrıca Honeywell Sentinel ™ aracılığıyla son Google yamasını geçene kadar iki yıl boyunca güvenlik güncellemeleri mevcuttur.

Şık, Ergonomik, Gün Boyu Kolay Kullanım Şık, hafif, ergonomik tasarım elinize kolayca sığar; basit, sezgisel akıllı telefon kullanıcı arayüzü, kurumsal kullanıma hazır sağlamlık ve uzun ömürlü pil, çalışanları gün boyu üretken tutar.

Kusursuz Entegrasyon ve Yatırım Koruması Verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve yatırımınızı korumak için hem Honeywell Connected uygulamaları hem de MDM, Push to Talk ve VoIP yazılımı gibi üçüncü taraf uygulamalarla kolay uyumluluk ve sorunsuz entegrasyon.

HONEYWELL CT40

 – İşlemci 2,2 GHz Qualcomm® Snapdragon ™ 660 sekiz çekirdekli
– Android 8.1 Oreo ile kullanılabilir; Android R ile yükseltilebilir
– Hafıza 2 GB / 4 GB DDR4 RAM, 32 GB Flash

Display Size 12.7 cm (5.0 in) TFT Resolution High Definition (1280 x 720)

 

HONEYWELL DOLPHIN CT40

Bugün perakendeciler, değişen tüketici satın alma alışkanlıkları ve sonuçta çok kanallı yerine getirme talepleri ile büyük zorluklarla karşı karşıya. Dijital yerine getirme büyüyor olsa da, bugün perakende satışların % 90’ından fazlası hala bir tuğla ve harç mağazasında gerçekleşiyor – bu da işletmelerin iş ortaklarını ve yüksek mobil çalışanlarını mobil cihazlarla güçlendirmelerini ve müşteri deneyimini sorunsuz bir şekilde hızlandırmalarını ve iyileştirmelerini sağlıyor.

Honeywell Dolphin CT40 el terminali ile tanışın. Perakende mağaza çalışanları ve diğer son derece hareketli çalışanlar için tasarlanan hafif, ergonomik Dolphin CT40 el terminali, satış katında, arka odada, depoda veya teslimat sırasında çalışan verimliliğini artırmaya yardımcı olan şık ve şık bir kurumsal sınıf, tam dokunmatik cihazdır.

Honeywell’in Mobility Edge platformuna dayanan Dolphin CT40 el terminali, beş nesil Android için yükseltilebilen, daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti sağlayan ve müşteri yatırım getirisini en üst düzeye çıkaran genişletilmiş bir ürün yaşam döngüsü sunuyor. Mobility Edge’in gelişmiş kurumsal yaşam döngüsü araçları, şirketlerin uygulamaları bir kez test etmesini ve doğrulamasını sağlar; işletme genelinde dağıtımları hızlandırmak; cihaz performansını optimize etmek; yazılım güncellemelerini, eğitimi ve bakımı basitleştirin; ve genel ürün yaşam döngüsünü uzatır.

Çok çeşitli Honeywell bağlantılı uygulamalar, üçüncü taraf yazılımlar ve kapsamlı bir aksesuar portföyüyle uyumlu olan Dolphin CT40 el terminali, bir donanım cihazından daha fazlasıdır. Mağaza ve arka odadan iç mekandan, hafif hizmet lojistiği ve dış mekan dağıtımına kadar perakende ve hafif hizmet saha hareketlilik ortamları için oldukça entegre bir çözümdür.

boyutlar 162 mm x 77 mm x 18,2 mm (6,4 inç x 3,0 inç x 0,7 inç)
Ağırlık Pil takımıyla 278 g (9,8 oz)
Ekran Boyutu 12,7 cm (5,0 inç) TFT
Çözünürlük Yüksek Çözünürlük (1280 x 720)

İşlemci 2,2 GHz Qualcomm® Snapdragon ™ 660 sekiz çekirdekli

Hafıza 2 GB veya 4 GB DDR4 RAM, 32 GB Flash

İşletim sistemi Android 7.1 Nougat ile başlar; Android 8.1 Oreo ile kullanılabilir; Android R ile yükseltilebilir

Çalışma sıcaklığı -20 ° C ila + 50 ° C (-4 ° F ila + 122 ° F)

Depolama sıcaklığı -30 ° C ila + 70 ° C (-22 ° F ila + 158 ° F)

Nem % 10 ila% 90 (yoğuşmasız)

Düşürmek -10 ° C ila + 50 ° C (+ 14 ° F ila + 122 ° F) arasında birden fazla 1,2 m (4 ft) betona düşer. Lastik çizme ile MIL-STD-810G başına 1.8 m’den (6 ft) betona çoklu damlalar

Takla 0,5 m’de (1,6 ft) 1.000 kez ESD ± 8 kV direkt; ± 12 kV hava

WhatsApp WhatsApp Destek