Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

El Terminali,Modelleri,Fiyatları,Çeşitleri

El Terminali

El Terminali, Otomatik Tanıma / Veri Toplama (OT/VT) sistemi “Barkod Sistemi” olarak da bilinen barkodlama ile bir çok teknolojiyi kullanılır. El terminali OT VT barkod sisteminin bir parçası olan araçlardandır. Bu akıllı cihazlar topladıkları bilgiyi (giriş yapılan veya barkod okutulan) içerde toplar ve iletirler.

M3 Mobile Türkiye Distribitörü olan Pos Bilişim Teknolojileri yüksek kalitede el terminali modelleri’ ni çözüm olarak sunmaktadır.

Ayrıca Pos Bilişim her çeşit el terminali modelleri ile kiralama ve yenileme, teknik servis ve destek, Yedek parça ve tedarik, Saha satış otomasyonu servisi vermektedir.

El Terminali Modelleri

Pos Bilişim olarak M3 Mobile Türkiye Distribitörü olarak ileri teknoloji el terminali modelleri‘ ni hizmetinize sunmakla birlikte el terminali ve mobil saha satış çözümleri ile Türkiye’ nin en köklü şirketlerindeniz.

El terminali markalarından M3 Mobile, Zebra Motorola, Datalogic, Honeywell Dolphin ve Intermec el terminali ile doğru donanımlar kullandırıyoruz.

Her çeşit el terminali modelleri ile kiralama ve yenileme, Teknik servis ve destek, Yedek parça ve tedarik, Saha satış otomasyonu servisi vermekteyiz.

El terminali fiyatları

El terminali fiyatları sağlamlık, markasına kalitesine ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Tüm mobil iletişim araçlarında olduğu gibi el terminali de özellikleri markaları ve amaçlarına göre ayrılırlar.

En yüksek kalite dünya markaları olan M3 Mobile, Zebra Motorola, Intermec Honeywell, Datalogic, Honeywell el terminali ile doğru donanımlar, en güçlü depo yazılımı ile birleşiyor.

El terminali fiyatları için Pos Bilişim uzmanları ile 0216 573 07 67 numaralı telefon ile irtibata geçebilir veya info@posbilisim.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Mesaj Bırakın

WhatsApp WhatsApp Destek