ÇÖZÜMLER

Lojistik ve Taşıma

TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK
Her bir pakete, palete veya konteynere eşlik eden bilginin kalitesini, hızını ve doğruluğunu arttırmak, barkod tarama teknolojisini kullanan şirketler geliştirebilir. Verimlilik ve verim ile birlikte işletme maliyetlerini azaltma, onlara bir avantaj sağlama ve rıhtıma koyma ve bu sayede müşteriler için faydalara dönüştürülebilir.
PERAKENDE
M3 Mobile el terminalleri, envanteri doğru tutar ve işçiler için kolay ve sezgisel hale getirir. Envanter ortamlarında hayatta kalmak için üretilen cihazlar ile alma, çıkarma, stok arama ve yeniden stoklama gibi görevler etkin ve verimli bir şekilde yapılır.
ÜRETİM
Üretim, hammaddeden mamul bitmiş ürünler üretme ya da kullanım ya da satış için parça ve bileşenlerle birleştirilen bir süreçtir. Çoğunlukla endüstriyel üretime atıfta bulunur ve Kimya endüstrisi, Mühendislik, Enerji endüstrisi, Metal işleme, Taşımacılık ve benzeri gibi çeşitli endüstriyel alanları kapsar.
KAMU SEKTÖRLERİ
Genellikle devlet ve kamu kuruluşu tarafından işletilen ve yönetilen altyapı ve vatandaşlara sağlanan anlamına gelir. Bu alanda ölçüm, biletleme, teslim etme, yönetme vb.
SAHA SERVİS
Daha iyi bilgilendirilmiş kararlar. Müşterilere daha hızlı yanıt vermek. Sahadan daha yüksek verimlilik alınması. Ve daha fazla karlılık getirir. POS BİLİŞİM' in uçtan uca çözümleri ile iş akışı performansınızı artırın!
WhatsApp WhatsApp Destek