Honeywell PR3
Barkod Yazıcı

Gün boyu konfor ve dayanıklılığa sahip mobil makbuz yazıcısına ihtiyaç duyan mobil alan uzmanları için özel olarak tasarlanan hafif Honeywell PR3 barkod yazıcı (76,2 mm / 3 inç) çevikliğiniz için mükemmeldir işgücü sağlar.

Honeywell PR3

Mükemmel Uyum

Küçük ve hafif olmasına rağmen, PR taşınabilir makbuz yazıcıları isteğe bağlı koruyucu kılıfla 1,2 m (4 ft) ve 1,5 m (5 ft) arasındaki betona dayanabilir.

Hizmet Noktasında Ödemeyi Yakala

İsteğe bağlı tümleşik PCI uyumlu manyetik şerit okuyucu ve AES şifrelemesi kullanılabilir.

“İPhone / iPod / iPad® için Üretildi” sertifikalı

Apple® iOS cihazlarıyla kolay eşleştirme için MFi sertifikasına sahiptir.

Hızlı

Tek elle ortam yenileme ve durum göstergesi için sezgisel bir simge arayüzü sağlayan kapaklı tasarımıyla kullanımı basit.

Uyumlu

Mevcut altyapınızla entegrasyon kolaydır – PR serisi Honeywell FlexDock şarj tabanlarını paylaşır ve tüm yaygın yazıcı dillerini destekler.

yükseltilebilir

Cihazın düşmeye karşı korumasını artıran isteğe bağlı koruyucu lastik çizme dahil olmak üzere geniş bir aksesuar yelpazesi arasından seçim yapın.

Honeywell PR3 Özellikleri

Boyutlar (Y x G x L): 109.5 mm (5.01 inç) x 63 mm * (2.48 inç) x 122.5 mm (4.82 inç)

Ağırlık: Ağırlık (batarya dahil, medya hariç): 346 g (12,3 oz)

Çözünürlük: 203 dpi (8 nokta / mm)

Baskı Hızı:

203 dpi (8 nokta / mm)
3 ips (76,2 mm / sn)

Maksimum Baskı Genişliği: 72 mm (2,83 inç)

Maksimum Genişlik: 79 mm ila 80 mm (3,110 ila 3,149 inç)

Baskı Teknolojisi: Doğrudan termal

Honeywell PR3 Barkod Yazıcı

Honeywell PR3 barkod yazıcı Dayanıklı Makbuz Yazıcıları mobil çalışanlar için mükemmel bir seçimdir. Fatura yazdırma ve mobil satış noktası (mPOS) uygulamaları için ideal olan hız ve boyutla rekabet avantajı sağlarlar.

76,2 mm / 3 inç (PR3) modellerinde mevcut olan PR mobil makbuz yazıcıları, sınıf lideri boyut, ağırlık, konfor ve dayanıklılık sayesinde tüm gün giyilebilir. Kemer klipsi, kemer köprüsü veya omuz askısı gibi aksesuarlar her zaman kolun erişebilmesini sağlar.

İdeal akıllı cihaz arkadaşı olan PR yazıcılar, talep üzerine makbuzlar üretmek için güvenli Bluetooth® 2.0, USB veya IrDA ile sorunsuz bir şekilde bağlanır. İsteğe bağlı MFi sertifikası, Apple® iOS cihazlarıyla kolay eşleştirme sağlar ve entegre Yakın Alan İletişimi (NFC), Bluetooth eşleştirmesini her zamankinden daha hızlı hale getirir.

İsteğe bağlı PCI uyumlu bir kart okuyucu, mobil çalışanlarınıza hareket halindeyken ödemeleri güvenli bir şekilde alma ve anında daha fazla üretkenlik ve müşteri memnuniyeti için makbuz sağlama imkanı verir.

PR yazıcıları, Honeywell’in birçok Honeywell cihazı için ortak bir arayüz sağlayan yenilikçi FlexDock şarj sistemini de destekliyor. Sahada değiştirilebilen piller ayrı olarak şarj edilebilir, bu da çalışma süresini ve rahatlığı en üst düzeye çıkarır.

Mobil bir makbuz yazıcısının ilk makbuz alma süresi en hızlı olan PR serisi, işgücünüz için net bir üretkenlik avantajı sunar ve müşterilere saniyeler içinde basılı bir fatura sunar.

BASKI ÖZELLİKLERİ

Yazıcı Tipi:
Direkt termal

Çözünürlük: 203 dpi’da 8 nokta / mm

Baskı Hızı: 203 dpi  3 ips (76,2 mm / sn)

Maksimum Genişliği: 79 mm ila 80 mm (3,110 ila 3,149 inç)

Maksimum Baskı Genişliği: 72 mm (2,83 inç)

Baskı Teknolojisi: Etiket Rulosu Maksimum Çap: 1,6 inç (40,64 mm)

Etiket Rulosu Çekirdeği: Çekirdek Kimliği: 10 mm (0,4 inç)

 

 

RAM Belleği:
16 MB

Flash ROM:
64 MB

WhatsApp WhatsApp Destek