Honeywell PB50
Barkod Yazıcı

Honeywell, ilk kablosuz mobil etiket yazıcısı olan Honeywell PB50 barkod yazıcı’ yı, kullanıcıların Bluetooth ve kablosuz yerel alan ağı (WLAN) bağlantısıyla ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda etiket, etiket veya makbuz basmalarını sağlar. Bu yeni ürün, CN31 ve 700 serileriyle birlikte, CK31, CK61 ve CV30 araç montaj bilgisayarı gibi Bluetooth özellikli Intermec kablosuz mobil bilgisayarlarla mükemmel çalışır.

Honeywell PB50

Hızlı baskı hızları ve daha ilke gitme süreleri daha da hızlı olan PB Serisi, çalışanların üretkenliği ve hassasiyetinde ölçülebilir iyileştirmeler sunar – tam da depo, dağıtım, mağaza içi perakende ve kurumsal varlık yönetiminde zorlu uygulamalar için ihtiyacınız olan şey. Ayarlanabilir bir medya tutucu ile, PB Serisi de makbuz yazdırabilir.

Esnek Medya Seçenekleri

PB serisi, 2 ila 4 inç arasında etiket basabilen üç farklı boyutta mevcuttur – böylece tam olarak uygun olanı bulabilirsiniz.

engebeli

1,5 m (5 ft) düşme özelliği, IP54 sızdırmazlık derecesi ve forklift gücü şok ve titreşim özellikleri ile gerçek dünyadaki mobilite taleplerini karşılamak için üretildi.

Akıllı

Gelişmiş sensörler ve sezgisel LCD ekran, zaman kaybını giderir.

Uyumlu

Honeywell mobil bilgisayarları ve diğer mobil cihazlarla sorunsuz entegrasyon.

Güvenli İletişim

Bluetooth®, WLAN, USB ve seri dahil olmak üzere kablolu veya kablosuz iletişim seçenekleri.

Honeywell PB50 Özellikleri

Boyutlar (Y x G x L): 174,5 mm X 160 mm X 78,8 mm

Ağırlık: (batarya ile) 1189 gr (42,0 oz)

Çözünürlük: 203 dpi (8 nokta / mm)

Baskı Hızı: 4ips (101.6mm / sn)

Maksimum Baskı Genişliği: 111,5 mm (4,39 inç)

Baskı Teknolojisi: Doğrudan termal

Honeywell PB50 Barkod Yazıcı

Honeywell PB50, dayanıklı mobil etiket yazıcıları, kuruluşunuzun toplam sahip olma maliyetini düşürürken mobil üretkenliği ve verimliliği artırmasına yardımcı olur.

  • Makbuz ve etiket yazdırma, yerleştirilebilir medya yükleme ve ayarlanabilir medya tutucular, çalışanlarınızın ekipmanı değiştirmeden işleri kolayca değiştirmelerini sağlar.
  • Hızlı 4 ips (101,6 mm / sn) baskı hızı ve ilk etiket zamanı çalışanı üretkenliği ve doğruluğu.
  • Tüm büyük 1D ve 2D barkodları destekler.
  • Etiket boşluğu ve etiket alma sensörleri gibi benzersiz tasarım öğeleri israfı azaltırken verimliliği korur.
  • Çeşitli ağ altyapılarına kolayca sığması için güvenli kablolu ve kablosuz arabirimlerden (WLAN, Bluetooth®, Seri, USB) birini seçin.
  • Birden fazla taşıma seçeneği arasında kemer klipsi ve omuz askısı bulunur veya yazıcıyı bir araca veya arabaya monte edin.

Sağlam PB serisi yazıcılar, Honeywell mobil bilgisayarları ve yazılımları için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Aile genelinde paylaşılan aksesuarlar esneklik sağlar ve yedek parça envanterini ve ilgili maliyetleri azaltır. Ayrıca PB serisi için özel olarak tasarlanan Orijinal Honeywell medya seçenekleri, bir dizi uygulamada sürekli olarak yüksek baskı kalitesi sağlar.

BASKI ÖZELLİKLERİ

Yazıcı Tipi:
Direkt termal

Çözünürlük:

203 dpi (8 nokta / mm)

Baskı Hızı:
4ips (101.6mm / sn)

Baskı Genişliği:

111,5 mm (4,39 inç)

 

 

RAM: 16 MB
Flash: 64 MB

WhatsApp WhatsApp Destek