Honeywell PB22
Barkod Yazıcı

Yüksek baskı hızları ve daha hızlı ilk etiketleme süresiyle Honeywell PB22 Barkod Yazıcı, çalışan üretkenliği ve doğruluğunda ölçülebilir iyileştirmeler sunar – tam da ambar, dağıtım, mağaza içi perakende ve kurumsal varlık yönetimindeki zorlu uygulamalar için ihtiyacınız olan şey. Ayarlanabilir bir medya tutucusu ile PB Serisi fişleri de yazdırabilir.

Makbuz ve etiket yazdırma, açılan medya yükleme ve ayarlanabilir medya tutucular, çalışanlarınızın ekipmanı değiştirmeden görevleri kolayca değiştirmelerini sağlar.

Hızlı 4 ips (101,6 mm / sn) baskı hızı ve ilk etiketleme süresi, çalışan üretkenliği ve doğruluğu.

Tüm büyük 1D ve 2D barkodları destekler.

Etiket boşluğu ve etiket alma sensörleri gibi benzersiz tasarım öğeleri, atıkları azaltırken üretkenliği korumaya yardımcı olur.

Çeşitli ağ altyapılarına kolay uyum için güvenli kablolu ve kablosuz arayüzlerden (WLAN, Bluetooth®, Seri, USB) seçim yapın.

Birden fazla taşıma seçeneği arasında bir kemer klipsi ve omuz askısı bulunur veya yazıcıyı bir araca veya arabaya monte edebilirsiniz.

Honeywell PB22

Hızlı baskı hızları ve daha ilke gitme süreleri daha da hızlı olan PB Serisi, çalışanların üretkenliği ve hassasiyetinde ölçülebilir iyileştirmeler sunar – tam da depo, dağıtım, mağaza içi perakende ve kurumsal varlık yönetiminde zorlu uygulamalar için ihtiyacınız olan şey. Ayarlanabilir bir medya tutucu ile, PB Serisi de makbuz yazdırabilir.

Esnek Medya Seçenekleri

PB serisi, 2 ila 4 inç arasında etiket basabilen üç farklı boyutta mevcuttur – böylece tam olarak uygun olanı bulabilirsiniz.

engebeli

1,5 m (5 ft) düşme özelliği, IP54 sızdırmazlık oranı ve forklift gücü şok ve titreşim özellikleri ile gerçek dünyadaki mobilite taleplerini karşılamak için üretildi.

Akıllı

Gelişmiş sensörler ve sezgisel LCD ekran, zaman kaybını giderir.

Uyumlu

Honeywell mobil bilgisayarları ve diğer mobil cihazlarla sorunsuz entegrasyon.

Güvenli İletişim

Bluetooth®, WLAN, USB ve seri dahil olmak üzere kablolu veya kablosuz iletişim seçenekleri.

Garantili Etiket Kalitesi

PB Serisi yazıcılar, garantili etiket kalitesi için Orijinal Honeywell Media Supplies ile birlikte tasarlanmıştır.

Honeywell PB22 Özellikleri

Boyutlar (Y x G x L): 176 mm X 101 mm X 71 mm (X 2.8 in X 4’te 6.9)

Ağırlık: (batarya ile) 678 gr (23,9 oz)

Çözünürlük: 203 dpi (8 nokta / mm)

Baskı Hızı: 4ips (101.6mm / sn)

Maksimum Baskı Genişliği: 55,88 mm (2,2 inç)

Baskı Teknolojisi: Doğrudan termal

Honeywell PB22 Barkod Yazıcı

Honeywell PB22, dayanıklı mobil etiket yazıcıları, kuruluşunuzun toplam sahip olma maliyetini düşürürken mobil üretkenliği ve verimliliği artırmasına yardımcı olur.

  • Makbuz ve etiket yazdırma, yerleştirilebilir medya yükleme ve ayarlanabilir medya tutucular, çalışanlarınızın ekipmanı değiştirmeden işleri kolayca değiştirmelerini sağlar.
  • Hızlı 4 ips (101,6 mm / sn) baskı hızı ve ilk etiket zamanı çalışanı üretkenliği ve doğruluğu.
  • Tüm büyük 1D ve 2D barkodları destekler.
  • Etiket boşluğu ve etiket alma sensörleri gibi benzersiz tasarım öğeleri israfı azaltırken verimliliği korur.
  • Çeşitli ağ altyapılarına kolayca sığması için güvenli kablolu ve kablosuz arabirimlerden (WLAN, Bluetooth®, Seri, USB) birini seçin.
  • Birden fazla taşıma seçeneği arasında kemer klipsi ve omuz askısı bulunur veya yazıcıyı bir araca veya arabaya monte edin.

Sağlam PB serisi yazıcılar, Honeywell mobil bilgisayarları ve yazılımları için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Aile genelinde paylaşılan aksesuarlar esneklik sağlar ve yedek parça envanterini ve ilgili maliyetleri azaltır. Ayrıca PB serisi için özel olarak tasarlanan Orijinal Honeywell medya seçenekleri, bir dizi uygulamada sürekli olarak yüksek baskı kalitesi sağlar.

BASKI ÖZELLİKLERİ

Yazıcı Tipi:
Direkt termal

Çözünürlük:

203 dpi (8 nokta / mm)

Baskı Hızı:
4ips (101.6mm / sn)

Baskı Genişliği:

55,88 mm (2,2 inç)

 

 

RAM: 16 MB
Flash: 64 MB

WhatsApp WhatsApp Destek