Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

Barkod Yazıcı

Pos Bilişim,herhangi bir ortam veya uygulama için kanıtlanmış barkod yazıcı; barkod,bilet ve etiket yazdırma çözümlerini uygun barkod yazıcı fiyatları ile sunar. Bunlar endüstriyel barkod yazıcı, masaüstü barkod yazıcı, mobil barkod yazıcı olarak mevcuttur. Projenize ve işinize en uygun barkod yazıcı ile Yüksek Yatırım Getirisi sağlar (Return of Investment ROI).

Barkod etiket, bilet ve etiket baskı çözümlerinin endişesiz kullanım ve yatırımınızın en yüksek getirisi ile kolayca dağıtılması gerektiğine inanıyoruz.

Pos Bilişim’ in Barkod yazıcı TSC Türkiye Distribütörü olması yanında barkod yazıcı ZEBRA ve HONEYWELL iş ortaklığı ile işinize ve işletmenize en uygun barkod yazıcı marka ve modeli ile buluşturuyoruz.

Barkod Yazıcı Fiyatları

Termal barkod yazıcı modelleri ve direkt termal barkod yazıcı fiyatları konusunda ulaşabileceğiniz satış temsilcilerimiz işletmenize ve projenize uygun teklif vermektedir.

Barkod Yazıcı Özellikleri

Barkod Yazıcı Özellikleri; baskı türleri Direkt termal ve Termal transfer baskı şeklindedir. Çözünürlük 203 dpi, 300 dpi, 600 dpi ve 1200 dpi standartlarındadır. Masaüstünde, taşınabilir mobil ve endüstriyel barkod yazıcı çeşitleridir.

Barkod Yazıcı Çeşitleri, fiyatları ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgi bulabilir, uzmanlarımız ile Whatsapp veya canlı destekten de görüşebilir hızlı teklif al sayfasından da teklif alabilirsiniz.

Barkod Yazıcı Teknik Servis

Barkod yazıcı teknik servis ile Pos Bilişim Teknolojileri her marka ve model barkod yazıcı bakım onarım yedek parça ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Barkod yazıcı tamiri konusunda uzman teknikerleri ile birlikte dijital servis portalı ile birlikte hizmet vermektedir.

TSC Barkod Yazıcı
ZEBRA Barkod Yazıcı
HONEYWELL Barkod Yazıcı
SEWOO Barkod Yazıcı
203 DPI Barkod Yazıcı
300 DPI Barkod Yazıcı
600 DPI Barkod Yazıcı
1200 DPI Barkod Yazıcı
TSC Endüstriyel Barkod Yazıcı
TSC Masaüstü Barkod Yazıcı
TSC Mobil Barkod Yazıcı
TSC baskı motoru
WhatsApp WhatsApp Destek