Zebra Symbol LI4278 Barkod Okuyucu

Her gün ve tüm gün kullanım için üretilen ZEBRA LI4278 Barkod Okuyucu, Bluetooth uyumlu kordonsuz özgürlük sunar. Aynı zamanda, daha fazla güvenlik ve daha iyi genel kablosuz performansı için daha iyi şifreleme özelliği mevcuttur.

Zebra LI4278, kilit aksesuarı olan ve kuzenleri LS4278 ve DS6878’le birlikte çalışan cradle’la geriye dönük uyumludur. Üstün pil gücü yönetimi, tarama yoğunluklu uygulamaları desteklemek için en büyük pil şarjı başına tarama sayısını sunar. Tozlu ve ıslak ortamlarda kullanabilirsiniz ve 1.8 metreden düşmeye karşı dayanıklıdır.

Zebra Symbol LI4278

LI4278, 1 boyutlu barkod taramayı bir üst düzeye taşırken, hemen her 1 boyutlu barkodu yakalayabilen personelin daha hızlı ve daha iyi tarama yapmasını mümkün kılar.

Bluetooth® personeli kordonlardan kurtararak, kasiyerlerin kasa alanının içinde ve dışındaki ürünleri kolaylıkla taramalarına olanak verir. Buna ek olarak, EDR özellikli Bluetooth v2.1 gelişmiş güvenlik için daha iyi şifreleme özelliği; daha iyi kablosuz performansı, tam vardiya için güç korumaya yönelik daha iyi enerji yönetimi ve ana cihazla kolay eşleştirme imkanı sunar.

Patent başvurusu yapılmış tek bir devre kartı, ara bağlantıları ortadan kaldırmak suretiyle güvenirliği artırır. Üstün pil gücü yönetimi, tarama yoğunluklu uygulamaları desteklemek için en büyük pil şarjı başına tarama sayısını sunar. Her iki cradle da çeyrek milyonun üzerinde eklentiyi kaldırabilir.

ZEBRA LI4278 özellikleri

Boyutlar Kablolu:
9.8 cm Y x 7 cm G x 18.6 cm U

Ağırlık 224 gr

Oda sıcaklığında 100’den çok kez 1.5 metreden düşme;
1.8 metreden beton zemine düşmelere karşı dayanıklıdır

IP53 Muhafaza

ZEBRA LI4278

Yeni nesil 1 boyutlu tarama
LI4278, 1 boyutlu barkod taramayı bir üst düzeye taşırken, personelin daha hızlı ve daha iyi tarama yapmasını mümkün kılar.
Personel hemen her 1 boyutlu barkodu yakalayabilir. Buna kağıt etiketlere basılı tipik barkodlar; perakendecilerin müşteri kartlarını, mobil kuponları ve daha fazlasını kolaylıkla işlemelerini mümkün kılan cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ekranında görüntülenen elektronik barkodlar ve elektronik parça imalatında yaygın olarak kullanılan yüksek yoğunluklu (HD) barkodlar dahildir. Yüzde 100 UPC barkodlar yakın temastan 76.2 cm uzaklığa kadar yakalanabilirken, %200 UPC kodlar 139.7 cm uzağa kadar taranabilir. Barkodlar aşırı açılardan da yakalanabildiğinden, tarama hiç olmadığı kadar kolaydır; böylece personel tarayıcıyla uğraşmak için daha az, yapılacak iş üzerinde ise daha çok zaman harcar. Sunum modunu sağlayan opsiyonel bir cradle personelinize tarayıcıyı el tipi ve eller serbest modlarda kullanma esnekliğini tanır.
Kordonsuz Özgürlük
Bluetooth® personeli kordonlardan kurtararak, kasiyerlerin kasa alanının içinde ve dışındaki ürünleri kolaylıkla taramalarına olanak verir. Buna ek olarak, EDR özellikli Bluetooth v2.1 gelişmiş güvenlik için daha iyi şifreleme özelliği; daha iyi kablosuz performansı, tam vardiya için güç korumaya yönelik daha iyi enerji yönetimi ve ana cihazla kolay eşleştirme imkanı sunar.
Her gün tüm gün kullanım için tasarlanmıştır
Patent başvurusu yapılmış tek bir devre kartı, ara bağlantıları ortadan kaldırmak suretiyle güvenirliği artırır. Üstün pil gücü yönetimi, tarama yoğunluklu uygulamaları desteklemek için en büyük pil şarjı başına tarama sayısını sunar. Tozlu ve ıslak ortamlarda kullanabilirsiniz. Tarama çizgisini açık havada parlak güneş ışığında olduğu gibi, içeride loş ışıkta görmek de kolaydır. Beton zemine düşmelere karşı dayanıklıdır. Her iki cradle da çeyrek milyonun üzerinde eklentiyi kaldırabilir.
Ekonomik yükseltme yolu
LI4278, kuzenleri LS4278 ve DS6878’le aynı mevcut cradle’ları ve aksesuarları kullanmak suretiyle pozitif bir yatırım geri dönüşü sağlar. Mevcut yatırımlar korunur ama yine de kolaylıkla en yeni tarama teknolojisine geçiş yapabilirsiniz.
Düşük bir sahip olma maliyeti karşılığında maksimum hizmet süresi
Uzaktan yönetim araçları endüstri lideri, her şey dahil ekonomik servis planlarıyla birleşerek, cihazların günün hemen her dakikasında iş gücünüzün elleri altında olmasını sağlar. Service from the Start Gelişmiş Değişim Desteği, onarım gerektiren cihazların ertesi iş gününde değişimlerini sağlar. Dahili Tam Kapsamlı Hizmet, tarayıcılarınızı beklenmeyen olaylardan koruyarak, öngörülmeyen onarım giderlerini önemli oranda azaltır ve cihazı satın aldığınız andan itibaren servis konusunda iç huzuru sağlar.

Boyutlar
177 mm Y x 6,6 cm G x 10,7 cm. D
Ağırlık
Kablolu DS8108: 154 g

Eğrilik Toleransı ±65°
Aralık Toleransı ±65°
Yuvarlanma
Toleransı
±45°
Tarama Deseni Tek parlak hedefleme çizgisi
Tarama Açısı Yatay 35°
Tarama Hızı 547 tarama/sn
Hareket Toleransı 63.5 cm/saniye
Işık Kaynağı LED Sınıf 1 cihaz 617nm (kehribar)
Minimum Baskı
Kontrastı
%15 MRD
Şarj Başına Tarama 57,000’e kadar
Çalışma Süresi Tam şarj için: 72 saat
Ortam Işığına Bağışıklık Maksimum 108,000 lüks
Çalışma Sıcaklığı: 0° C ile 50° C arası
Depolama Sıcaklığı -40° C ile 70° C arası
Nem %5 ile %85 arası bağıl nem, yoğuşmasız
Düşme Özelliği Oda sıcaklığında 100’den çok kez 1.5
metreden düşme; 1.8 metreden beton zemine
düşmelere karşı dayanıklıdır
Çevre Koşullarına Karşı
Muhafaza
Contayla kapatılmış muhafaza, toza
dayanıklıdır ve spreyle temizlenebilir
Barkod Sembolojileri UPC/EAN: UPC-A, UPC-E, UPC-E1, EAN-8/JAN
8, EAN-13/JAN 13, Bookland EAN, Bookland
ISBN Format, UCC Coupon Extended Code,
ISSN EAN GS1-128, ISBT 128, ISBT Birleştirme
dahil Code 128, Trioptic Code 39, Convert
Code 39 dahil Code 39 ve Code 32 (İtalyan
PharmacodeCode), Code 39 Full ASCII
Conversion Code 93 Code 11 Matrix 2 of 5
Interleaved 2 of 5 (ITF) Discrete 2 of 5 (DTF)
Codabar (NW – 7) MSI Chinese 2 of 5 IATA
Inverse 1 boyutlu (tüm GS1 DataBar’lar hariç)
GS1 DataBar-14, GS1 DataBar Sınırlı, GS1
DataBar Genişletilmiş dahil GS1 DataBar
WhatsApp WhatsApp Destek