Zebra Symbol DS8108-HC Barkod Okuyucu

İster kablolu ister kablosuz modeli seçin, ZEBRA DS8108-HC Barkod Okuyucu ilaç vermeden kan doğrulamaya ve yönetim, numune alımı, hasta kabulü, envanter yönetimi ve çok daha fazlası dahil, hemşireler ve diğer sağlık personeline günlük işlerini daha hızlı ve daha hassas bir şekilde gerçekleştirmeleri ve hastalarına en iyi bakımı vermeleri için gereken araçları sağlar. Cihazınız için birbiriyle değiştirilebilir güç opsiyonları mevcuttur: PowerPrecision+ pil veya PowerCap™ kapasitör. ZEBRA DS8108 güç seçeneklerini dilediğiniz zaman tesisinizde değiştirebilirsiniz; böylece değişen iş ihtiyaçlarınızı karşılama esnekliğine sahip olurken, başlangıçtaki yatırımınızı da korursunuz.

Zebra Symbol DS8108-HC

Bir sağlık hizmeti sağlayıcı olarak her günün her saniyesi en iyi bakım hizmetini sunmanız gerekir. Bu da, sağlık personelinize hasta sonuçlarını iyileştirmek, verimliliği artırmak ve gündelik süreçleri düzene koymak için gereksinim duydukları araçları sağlamanız anlamına gelir. Sağlık Sektörü İçin Özel Olarak Geliştirilen ZEBRA DS8108-HC Barkod Okuyucu ile yapabilirsiniz. Okunması en zor barkodları anında yakalama yeteneği; sektörde bakterilerin yayılmasına karşı maksimum koruma sağlayan sektördeki ilk muhafaza; deşifre bildirimlerinin kaçırılmamasını sağlayan Titreşimli Gece Modu ve dahili lambası ile DS8108-HC, mevcut sağlık sektörü iş akışlarına sorunsuzca entegre olarak süreç verimliliğini artırır ve hastaların gerekmedikçe rahatsız edilmemesini sağlar. Birbiri yerine kullanılabilen PowerPrecision+ pil ve PowerCapTM kapasitörü1 gibi güç kaynaklarına ve barkod okuyucularnızı çalışır durumda ve personelinizin elinde tutan benzersiz yönetilebilirlik araçlarına sahip olan DS8108-HC, hasta güvenliğini ve bakım noktasındaki işlemlerinizin verimliliğini artırmak için ideal çözümdür.

800 MHz mikroişlemci, yüksek çözünürlüklü megapiksellik sensör ve Zebra’nın özel PRZM Akıllı Görüntüleme teknolojisinden oluşan kombinasyonu sadece DS8108-HC barkod okuyucu sunar. Donanım ve gelişmiş algoritmaların bu benzersiz bileşimiyle DS8108-HC; eczanelerde, laboratuvarlarda ve bakım noktasında bulunan yoğun, minik, kıvrımlı, kötü basılmış, parlak, kırışmış, solmuş, bozuk, kirli veya hasarlı barkodlar ve az ışıklı ekranlar üzerindeki elektronik barkodlar dahil, en zorlu barkodları anında okur.

ZEBRA DS8108-HC özellikleri

Boyutlar Kablolu:
177 mm Y x 6,6 cm G x 10,7 cm. D

Ağırlık kablolu: 154 gr

1,8 metreden betona 50 kez düşmeye dayanıklı tasarlanmıştır

1 boyutlu, 2 boyutlu, PDF417

83 saat çalışma ömrü

ZEBRA DS8108-HC

Bu en gelişmiş barkod okuma performansı yoğun, küçük, büzüşmüş, kötü basılmış, parlak, kırışık, solmuş, bozuk ve çok daha fazlası dahil, hemen her koşuldaki barkodu ilk seferde yakalamayı sağlar. Türünün ilk örneği olan muhafaza, enfeksiyonların yayılmasına karşı maksimum koruma sağlar. Günün 24 saati kullanım için esnek, kullanıcı tarafından seçilebilir bildirim modları tasarlanmış olup, bu sayede çalışanlar gecenin sessizliğinde hastaları rahatsız etmeden veya en gürültülü gündüz vardiyalarında bildirim alabilirler.

DS8108-HC Serisi, günlük süreçlerinize entegre etmeyi kolaylaştıran birçok özelliğe sahiptir. DS8100-HC Serisi cihazı Tekerlekli İs İstasyonuna veya hasta odasına monte edebilirsiniz. Dahili bir lamba gece yarısı oda ışıklarını açma gereğini ortadan kaldırır. Şarj yuvasındaki bir çağrı düğmesi, yanlış yere bırakılan barkod okuyucuları bulmayı kolaylaştırır. Kablosuz DS8178-HC üstün bir kablosuz deneyim sunar. PowerPrecision pil tek şarjda 75.000’ten fazla barkodu yakalayabilir. Wi-Fi Dostu Mod, kablosuz LAN ağınıza Bluetooth sızmasını önler.

Boyutlar
177 mm Y x 6,6 cm G x 10,7 cm. D
Ağırlık
Kablolu DS8108-HC: 154 g

Işık Kaynağı Hedefleme modeli: Gerçek Yeşil (528 nm) Dairesel
Aydınlatma İki (2) sıcak beyaz ışıklı LED
Görüntüleyici Görüş Alanı 48° (Y) x 37° (D) nominal
Görüntü Sensörü 1,280 x 960 piksel
Minimum Baskı Kontrastı %16 minimum yansıma farkı
Yalpa/Aralık Yuvarlanma Toleransı +/- 60°; +/- 60°; 0-360°

Çalışma Sıcaklığı Barkod Okuyucu: 0° ila 50° C
Sunum Modu: 0° ila 40° C
Şarj Sıcaklığı 0° C ile 40° C arası
Depolama Sıcaklığı -40° C ile 70° C arası
Nem %5 ile %95 arası bağıl nem, yoğuşmasız
Düşme Dayanıklılık Özelliği 1,8 metreden betona birçok kez düşmeye dayanıklı tasarlanmıştır
Yuvarlanma Dayanıklılık Özelliği 2.000 kez 0,5 metre yuvarlanmaya dayanıklı  tasarlanmıştır3
Çevre Koşullarına Karşı Muhafaza IP52
Onaylı Temizleyiciler Dezenfektana Uygun. Onaylı temizleyicilerin tam listesi için ürün kılavuzuna bakın.
Elektrostatik Deşarj (ESD) DS8108-HC/DS8178-HC ve Şarj Yuvaları: EN61000-4-2 başına ESD, +/-15 KV Hava, +/-8 KV Doğrudan, +/-8 KV Dolaylı
Ortam Işığına Bağışıklık 0 – 9.000 Ft Mum/0 – 96.840 Lüks

WhatsApp WhatsApp Destek