KABLOSUZ
BARKOD OKUYUCU
HIZLI TEKLİF AL TEKNİK SERVİS

Endüstriyel lider kablosuz barkod okuyucu performansı ve dayanıklığa sahip, rahat tutuş. Uzun ömürlü performansa ve yüksek genişletilebilirlik olanaklarına sahiptir.

Büyük depolarınız varsa veya bir işletme açıyorsanız, olması gereken en önemli cihazlardan birisi barkod okuyucudur.

Kablosuz barkod okuyucu, envanterinizi takip etmek, bilgisayarınıza veri göndermek ve depolamak gibi birçok kullanıma sahiptir. Kolay bağlantı ve mobiliteyi geliştirmeye yardımcı olan Bluetooth ve kablosuz teknolojilere sahiptirler.

Pos Bilişim Teknolojileri kablosuz barkod okuyucu fiyatları ve kullanılabilirliği ile işletmenize ve projenize uygun distribütörü olduğu dünyaca ünlü marka model ürünler yanında iş birliği yaptığı iş ortakları ile birlikte çalışmaktadır.

Bu uygun fiyatlı Kablosuz Barkod Okuyucu cihaz, en gelişmiş barkod okuma teknolojilerimizi sunar.

1D veya 2D ya da her ikisi de QR kod (2D) okuması, wireless veya bluetooth, USB, laser kablosuz, yüksek performanslı imager barkod okuyucu özellikleri yanında POS, Imac, Ipad, iOS ve Android ile uyumludur.

Zebra, Honeywell markaları başta olmak üzere Motorola ve Datalogic bu markaların modellerine profesyonel kablosuz barkod okuyucu teknik servis hizmetleri vermektedir. Pos Bilişim bunların yanında Barkod Yazıcı ve El Terminali her marka ve model teknik servis desteği sağlar.

Symbol DS6878-SR
Symbol DS6700
Symbol LS3578-FZ
DS3678-SR
LI3678-SR
DS3678-HP
DS3678-ER
DS3678-DP
DS3678-HD
DS6878-SR
DS6878-DL
DS2278
WhatsApp WhatsApp Destek