KABLOLU
BARKOD OKUYUCU
HIZLI TEKLİF AL TEKNİK SERVİS

Kablolu Barkod Okuyucu

En yeni barkod teknolojileri özellikleri olan 1D 2D Kablolu barkod okuyucu yanında kablosuz olanları da gerçekten çok yönlü ekipmanlardır. Kablolu barkod okuyucu sadece standart 1D lineer barkodları okumakla kalmaz, aynı zamanda perakende, satış noktası ve depo ortamları da dahil olmak üzere birçok sektöre hitap eden 2D, görüntüleme, çok yönlü ve QR kodlarını da okuyabilir.

Kablolu Barkod Okuyucu Fiyatları

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kablolu Barkod Okuyucu Özellikleri

Kablolu Barkod okuyucu PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza bir kablo ile doğrudan bağlanır. USB en yaygın bağlantıdır, ancak seri (RS232), PS / 2 ve özel bağlantılar da mevcuttur. Kablolu okuyucu, herhangi bir barkod türünü okumak için lazer, CCD ve görüntüleme seçenekleri ile sunulmaktadır. Bunlar, herhangi bir uygulamaya tarama eklemek için en sık kullanılan ve uygun maliyetli seçenektir.
Gelin sektörünüze, ortamınıza ve gereksinimlerinize göre hangi barkod okuyucunun gereksinimlerinize uygun olduğunu bulalım. Hızlı ve ayrıntılı analizimiz, doğru seçimi ve akıllıca bir yatırım yapmanıza yardımcı olacaktır.
Ayrıca, endüstriyel olanları zorlu koşullarda ekstra koruma sağlamak için kauçuk dış kılıflı toz geçirmez, su geçirmez tasarıma sahip daha sağlam bir endüstriyel barkod okuyucular mevcuttur. Kablolu, kablosuz ve bluetooth gibi 1D lazer ve 1D lineer veya 2D lineer gibi pek çok özellik sayesinde seçenekler mevcuttur. Datalogic, Honeywell ve Zebra Kablolu Barkod okuyucu gibi dünyanın önde gelen üreticileri ile barkod okuyucu kategorisinde Pos Bilişim Teknolojileri olarak iş birliği yapıyoruz.

Uygulamalarınız için doğru barkod okuyucuyu seçtiğinizden emin olmak, yatırımınızdan büyük bir getiri elde etmek ve toplam sahip olma maliyetinizi düşürmek için esastır. Lazer, doğrusal görüntü ve alan görüntüsü elde taşınabilir, endüstriyel barkod okuyuculardan birini seçin. 0216 573 07 67 numaralı telefonumuzdan veya info@posbilisim.com.tr adresinden bilgi alabilir veya sipariş verebilirsiniz.

Kablolu Barkod Okuyucu Teknik Servis

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Symbol DS7708
Symbol DS3608-HD
Symbol DS6700
Symbol DS4308
Symbol DS9208
LI3608-SR
DS3608-SR
DS3608-HP
DS3608-ER
DS3608-DP
LS2208
WhatsApp WhatsApp Destek