HONEYWELL

HH400
Honeywell HH400 barkod okuyucu, uygun fiyatla mükemmel performans sunan, orta ile düşük seviye bir 2D Alan Görüntü Tarayıcıdır. Ergonomik olarak tasarlanan bu tarayıcı, çok çeşitli uygulamalarda uygulama gereksinimlerini karşılayabilir. Yüksek kaliteli, düşük maliyetli bir 2D Alan Görüntü Tarayıcı arıyorsanız, HH400 en iyi seçiminiz olacaktır.

HONEYWELL

HONEYWELL HH400

Honeywell HH400 barkod okuyucu, uygun fiyatla mükemmel performans sunan, orta ile düşük seviye bir 2D alan barkod okuyucudur. Ergonomik olarak tasarlanan bu tarayıcı, çok çeşitli uygulamalarda uygulama gereksinimlerini karşılayabilir. Yüksek kaliteli, düşük maliyetli bir 2D Alan barkod okuyucu arıyorsanız, HH400 en iyi seçiminiz olacaktır.

2D barkodlar, birçok endüstri sektöründe giderek daha popüler hale gelmektedir. Örnekler arasında ulaşım biletlerinde QR kodu, kulüp üyeliği barkodları ve mobil ödeme veya kuponlar için cep telefonlarındaki barkodlar yer almaktadır. Honeywell HH400, yalnızca geleneksel kağıt tabanlı barkodları değil, aynı zamanda cep telefonu ekranları gibi diğer ortamlardakileri de okuyabilen, paranın karşılığını en iyi şekilde temsil etmektedir.

HH400 barkod okuyucu 2D Alan barkod okuyucu, sistemlerini yükseltmek isteyen işletmeler için ekonomik ve pratik bir seçimdir. Çeşitli 1D ve 2D barkod tiplerini doğru olarak okuyabilme özelliğiyle, ekranlardaki barkodların hızlı okunmasını da destekler. Ekran okuma özelliği, elektronik kupon ve bilet okumak için etkili bir veri toplama aracı yapar. Honeywell HH400, gelişmiş motor ve tarama-çözme teknolojisi ile donatılmıştır. Böylelikle çok çeşitli senaryolarda kullanılabilmekte, elektronik biletleme, kontrol ve bankacılık uygulamaları için bilgi yakalama gibi sektörlerde en önemli seçenek haline gelmektedir.

HONEYWELL

HONEYWELL HH400

 – Boyutlar 72,5 mm × 125 mm × 154 mm.
– Ağırlık 125.6g
– Tarayıcı Kırmızı LED, 617nm

– 1m damla betona dayanacak şekilde tasarlanmıştır

HONEYWELL HH400

 • Yeni tasarlanan 2D görüntü tarama motoru

  2D barkodlar için gelişmiş kod çözme yazılımı ile birleştirilmiş HH400, barkodların okunmasını kolaylaştırır. Uzun alan derinliği ve yüksek hızlı 2D barkod tarama yeteneği, kullanıcı deneyimini ve çalışma verimliliğini etkin bir şekilde sağlar.

 • Güvenilir dünya standartlarında tasarım

  HH400 için şok emilimi dış tasarımı ile birlikte hareket edebilen hiçbir parça sürekli çalışma saatlerini garanti altına alır ve böylece ek bakım maliyetine ihtiyaç duymaz.

 • Mükemmel ergonomik tasarım birinci sınıf güvenilirlik sağlar

  Optimal tabanca şekli, sürekli el tipi tarama işlemleri için ideal hale getirir. Tasarımı ayrıca operatörlerin rahatını ve çalışma verimliliğini sağlar.

 • Gelecekteki gelişim için uyarlanmış

  HH400’ün ekonomik ve pratik 2D barkod tarama fonksiyonu, işletmelerin güncel ve gelecekteki barkod tarama ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Boyutlar (UxGxY)
72,5 mm × 125 mm × 154 mm

Ağırlık
125.6g

Işık kaynağı
beyaz led

Tarayıcı
Kırmızı LED, 617nm

Gösterge ışığı
Yanıp sönen mavi ışık = Kod çözme başarılı

Tarama tipi
görüntü tarama

Tanınabilir yazdırma kontrastı
En az% 35 kontrast

Köşe, yükseklik,
± 180 °, ± 60 °, ± 70 ° sapma

Minimum hassasiyet
4mil

Kod çözme özelliği
Standart 1D ve 2D barkodları çözer; ekranlardakiler için özellikle güçlü kod çözme özelliği

Çalışma sıcaklığı
0 ° C ~ 50 ° C

Depolama sıcaklığı
-40 ° C ~ 60 ° C

Nem
oranı% 0 ~% 95

Damla
1m damla betona dayanacak şekilde tasarlanmıştır

Işık seviyeleri
0 ~ 70, 000LUX

Giriş Voltajı
5 ± 0.5VDC

Çalışma Gücü
2.0W, 400mA (Tipik) @ 5VDC

Bekleme gücü
0.55W, 110mA (Tipik) @ 5VDC

Arabirim
USB, RS232

DİJİTAL BÜLTENLER İÇİN KAYDOLUN

Haber bültenimize abone olun ve doğrudan posta kutunuza gelen tüm etkinliklerden haberdar olun

* Kişisel Veriler Şifrelenecektir.

WhatsApp chat