Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

Barkod Okuyucu

İşletmenizin taleplerini karşılamak için doğru barkod okuyucu bulmanıza yardımcı olabiliriz. Uygun fiyata barkod okuyucu fiyatları marka model ürün gamında yardımcı olabiliriz. Tezgah üstü bir perakende markette barkod okuyucudan, depoda kullanılan sağlam ve endüstriyel bir barkod okuyucuya kadar Pos Bilişim Teknolojileri herhangi bir ortam için size uygun çözümler sunar. 1D , 2D (QR) kodlarını okuyan barkod okuyucularımız ve iPhone , iPad ve Android cihazlarıyla uyumlu barkod okuyucularımız var . Lazer, USB, Bluetooth, kablosuz, taşınabilir, tam bir seçim var. Kablosuz barkod okuyucu, el tipi, tablet, tezgah içi, bakkal ve hatta el terminali barkod okuyucu mevcuttur! İşletmeniz için doğru barkod okuyucu ve seçme konusunda ücretsiz danışmanlık için uzmanlarımızdan birini arayın.

Barkod Okuyucu Nedir Ne İşe Yarar

Barkod okuyucu nedir ne işe yarar; bir barkod okuyucu barkod olarak bilinen ayrıca kodunu çözer bir elektronik cihaz okuyucu ve fiziksel olarak yer alan bilgiler yakalar. Basılı bir barkoda yer alan verileri toplamak için birlikte çalışan aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

Işık kaynağı – Düzgün okuma için barkodu aydınlatır.

Objektif – Barkod görüntüsünü tarar.

Foto iletken – Optik darbeleri elektriksel olanlara dönüştürür.

Kod Çözücü – Verileri analiz eder ve içeriği tarayıcının çıkış portuna gönderir. Bir kod çözücü iç veya dış olabilir.

Bir resim çektikten sonra, barkod okuyucu (barcode scanner)okunan bilgileri iletmek için bir sunucuya bağlanır. Bu, veri toplama sürecini otomatik hale getirir, böylece kuruluşlar insan hatasını azaltabilir ve envanteri izleme, varlıkları yönetme ve satış noktası işlemlerini izleme gibi görevleri hızlandırabilir.

Barkod Okuyucu Fiyatları

Barkod okuyucu fiyatları; kablolu, kablosuz, Bluetooth, 1D 2D barkod okuyucu ve marka ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterir. En uygun fiyatta pos bilişim barkod okuyucu fiyatları ile her marka modelini tedarik etmektedir.

Barkod Okuyucu Teknik Servis

Cihazınızı kurmak veya sorun gidermek için ek desteğe ihtiyacınız varsa, barkod okuyucu teknik servis ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Pos Bilişim kablolu, kablosuz ve Bluetooth barkod okuyucu cihazlarını satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

El terminali, barkod okuyucu, barkod yazıcınız veya projeleriniz için diğer cihazlar için verimlilik için ürününüz ile ilgili teknik destek vermeye hazırız.

Honeywell

zebra

datalogıc

TSCAN

WhatsApp chat