Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

Barkod Okuyucu Teknik Servis

Barkod Okuyucu Teknik Servis

Pos Bilişim Zebra, Honeywell ve Datalogic gibi dünyaca ünlü kaliteli markalarla barkod okuyucu teknik servis, bakım, onarım, yedek parça ve satış hizmetleri verir. Bünyesinde barındırdığı uzman ve deneyimli personeli ile periyodik bakım yanında hızlı ve garantili servis hizmeti ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Endüstriyel, dayanıklı, ultra dayanıklı, genel amaçlı, elde taşınabilir, tezgah üstü, çok düzlemli, sağlık, sabit bağlantılı, 1D, 2D, kablolu, kablosuz barkod okuyucu çeşitleri, marka ve modellerinde yaşadığınız problemleri çözümü için Siz değerli müşterilerimize yardıma her zaman hazırız.

Sadece barkod okuyucu değil, Otomatik Tanıma/Veri Toplama OT/VT sektöründe yer alan el terminali ile m3 mobile Türkiye Distribütörü, barkod yazıcı’ da TSC Printer Türkiye Distribütörü, DatalogicHoneywell ve Zebra İş ortağı olarak Türkiye’ de ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Barkod Yazıcı, el terminali, barkod okuyucu ilgili sorunlar, kurulum veya onarım konusunda yardım için Pos Bilişim Teknolojileri teknik desteği mail adresimiz info@posbilisim.com.tr ve +90 216 573 07 67 sabit numaradan veya +90535 843 28 94 numaralı cep telefonundan veya SATIŞ/TEKLİF için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize ulaşın!

  KATEGORİ VEYA MARKA SEÇİNİZ

  EL TERMİNALİBARKOD OKUYUCUBARKOD YAZICIARAÇ YAZICI SETİM3 MOBILETSCHONEYWELLZEBRADATALOGICSEWOOEPSONMOTOROLAINTERMECDATAMAX

  Genel "Kullanım Şartlarını" okumak için tıklayınız!

  Genel "Kullanım Şartlarını" okudum kabul ediyorum.

  Mesaj Bırakın

  WhatsApp WhatsApp Destek