Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

Android El Terminali,Fiyatları,Modelleri,Özellikleri,Teknik Servis

Android el terminali

Yüksek teknoloji ürünü ile üreten dünyaca ünlü markalar ile Andoid el terminali Pos Bilişim Teknolojileri ile hizmetinizde.

Projelerinize ve ihtiyacınıza uygun çözümler üreterek buna bağlı olan android el terminali ürünlerine ulaşmanız mümkün.

Android el terminali, gelişmiş veri yakalama ve mobilite ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çok kullanımlı araçtır. Gelişmiş seçenekleri ile toplu ve gerçek zamanlı kablosuz (Wi-Fi ve Hücresel) veri yakalama gerçekleştirirler. Android el terminalleri, arka uç sistemlerinizle sorunsuz yazılım entegrasyonu sağlamak için Android işletim sistemi kullanırlar. El terminali, tabanca tutuşu, giyilebilir ve hatta bazılarınız cep telefonunuz gibi küçük de olabilir, buna rağmen hala daha yüksek düzeyde sağlamlık ve barkod okuma özelliği korurlar. Android el terminali ve yazılım çözümleri konusunda yardım almak için uzmanlarımız ile görüşün.

Android El terminali Fiyatları

İşlemci, ram, pil ömrü, kullanılan aksesuarlar, cradle, android işletim sistemi versionu Android el terminali fiyatları’ na doğrudan etki etmektedir.

Android el terminali fiyatları, marka, modelleri için web sitemizin menü kısmından hızlı teklif al formundan teklif alabilir ya da 0216 573 07 67 numaralı telefondan doğrudan bilgi alabilirsiniz.

Android El terminali Modelleri

Android el terminali modelleri Honeywell, M3 mobile ve Zebra markalarından oluşur. Pos Bilişim Teknolojileri, M3 Mobile Türkiye Distribütörü olmasın yanında Honeywell Zebra Premier Business Partner ve Honeywell Performance Gold Level Partner‘ dir.

Mesaj Bırakın

WhatsApp WhatsApp Destek