HAKKIMIZDA

2012 yılında kurulan Pos Bilişim, Bilişim Teknolojileri sektöründe ve özellikle Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT-VT) alanında faaliyet göstermektedir. Yenilikçi yaklaşımları, hızlı ve güçlü büyüme potansiyeli ve sağlam finansal yapısıyla sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Pos Bilişim, kendi öz kaynaklarıyla büyümesini sürdüren bir şirkettir.

İstanbul Merkez Ofisi, Ankara Ofisi ve İzmir Ofisi ile toplam 50 çalışanı bulunan Pos Bilişim Teknolojileri A.Ş., Türkiye OT-VT pazarının lider şirketlerinden biridir.

VİZYON

Vizyonumuz, gelişen global teknoloji pazarında, öncelikle yönetilebilir bir sisteme sahip, öz kaynaklarıyla bağımsız ve sürdürülebilir bir finansman yapısına sahip olan, teknolojiyi yakından takip eden ve edindiği tüm bilgi birikimini müşterilerinin faydası için kullanan bir teknoloji firması olmaktır.

MİSYON

Pos Bilişim’in en büyük misyonu, sadece kendi kurumsal yapısını büyütmek değil, aynı zamanda bulunduğu pazarı tüm paydaşları ile birlikte büyütüp geliştirmektir. Bu amaçla, tüm dikey pazarlarda iş ortakları ve müşterileri ile yakın çalışarak süreçlerini anlamak ve sonrasında en ideal teknoloji ve ürünleri pazara sunmak öncelikli hedefidir.