Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

Honeywell barkod okuyucu

Honeywell barkod okuyucu serisi, veri toplama endüstrisinde en çok satan lazer barkod okuyucu seçimlerinden biridir.

Görüntüleme teknolojisinde bir lider olan Honeywell‘ in 2D barkod okuyucular, hem doğrusal 1D hem de 2D barkodların olağanüstü bir şekilde okunmasını sağlar.

Pos Bilişim Teknolojileri olarak iş ortağımız Honeywell barkod okuyucular belirli zorluklar ve çalışma ortamları için üretildi. Perakende satışa hazır, yüksek okuma yoğunluğundaki barkod okuyuculardan, sağlam depo barkod okuyucularına, ihtiyaçlarınızı karşılayacak barkod okuyucu çözümlerine sahibiz.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için perakende, kütüphane, ofis içi ve erişim kontrolü uygulamalarındaki envanter ve varlıkları izleyin. Kullanımı kolay barkod okuyucular için kurulum veya eğitim gerekmez.

1D kablolu ve kablosuz, 2D kablolu ve kablosuz olması yanında el tipi, endüstriyel, masaüstü sabit vs türleri yanında masaüstü sabit barkod okuyucuların ayaklarının olup olaması, sağlık sektöründe ve kullanılan özellikleri dayanıklılıkları lazer gücü vs. Honeywell barkod okuyucu fiyatları değişiklik gösterir.

Pos Bilişim Teknolojileri HONEYWELL barkod okuyucu teknik servis onarım merkezindeki tüm barkod okuyucu onarım ihtiyaçlarınız için tek bir iletişim noktası olan Servus Teknoloji ile iş birliği sağlamaktan gurur duyuyor. Sadece barkod tarayıcı onarımları yapmakla kalmıyor, aynı zamanda RF terminal, el terminalleri, araç montaj terminal, masaüstü makbuz yazıcısı, endüstriyel barkod yazıcı, mobil barkod yazıcı, erişim noktaları, onarımları ve daha fazlasını yapıyor.

Granit 1911i
Voyager 1250g
Voyager 1450g
Voyager 1452g
Voyager 1472g
Xenon 1950g
Xenon 1952g
HH400
Solaris 7980g
WhatsApp WhatsApp Destek