M3 Mobile Black El Terminali

M3 Mobile Black; lojistik, üretim, perakende ve inşaat endüstrileri için ideal bir sağlam el terminaldir.

M3 Mobile BLACK, çok yönlü ve sağlam bir kurumsal el terminali dir. Bu tam donanımlı cihaz, hemen hemen her ortamda kullanım için uygun bir IP67 sızdırmazlık derecesine sahiptir. Yüksek performans ve güvenilirlik sunan bu engebeli M3 Black, iş gücü verimliliğini artıracak ve sonuç olarak şirketin alt satırını artıracaktır.

M3 Mobile Black Fiyatı

M3 Mobile Black Fiyatı; teknik özelliklerine göre alım sayısındaki avantajlar ile kur durumundan farklılıklar göstermektedir.

Sorularınız için +90 216 573 0 767 numaradan bizimle irtibata geçebilir veya info@posbilisim.com.tr adresine email gönderebilirsiniz.

M3 Mobile Black Özellikleri

M3 Mobile Black özellikleri ;

– 1GHz CPU
– Windows Embedded El Tipi 6.5
– IP 65 Sızdırmazlık, 2.0m Bırakma
– IEEE 802.11 a / b / g / n – 5.0M
Piksel Otomatik Odaklama Kamerası
– 3.8G HSPA + İletişim
– 1D Lazer, 2D Görüntüleyici

Teknik Özellikler

M3 Mobile Black El Terminali

Yeni Premier El Terminali
Windows Embedded Handheld 6.5 / Windows CE 6.0

Kolay entegrasyon ve sezgisel kullanım sağlayan avuçiçi bilgisayar kullanıcılarına aşina olan Windows Embedded Handheld 6.5 / Windows CE 6.0 işletim sistemi.

– 1GHz CPU

“Yüksek Katmanlı” ile güçlü CPU hızı, daha hızlı grafik işlemi ve bellek erişimi garanti eder.

1D, 2D Tarayıcı

Üstün tarayıcı / görüntüleyici uygulaması, gerçek zamanlı veri yakalama ve otomatik veri işleme sağlar; böylece, çalışma esnekliği ve maliyet etkinliği bekleyebilirsiniz.

5.0MP AF Kamera

Yüksek çözünürlüklü ve otomatik odaklı işlevsellik, ürün ve / veya dokümantasyonun net görüntülerini yakalar.

– Pil (Li-Polimer 3.7V 3.400mAh / 5.100mAh)

M3 BLACK batarya, batarya kapasitesini doğru bir şekilde sağlamakta ve böylece kullanıcının PDA kullanımını etkin biçimde planlaması mümkün olmaktadır. Ayrıca, geniş kapasitesi uzun zaman değiştirmelere uygundur.

İnce ve Hafif

M3 BLACK, isteğe bağlı bir RFID okuyucu ile ince ve hafif ancak sağlam bir El Terminali’dir. Mobil cihaza ihtiyaç duyulan her yerde bilet satışı ve / veya varlık yönetimi için kullanılabilir.

– IP 65 Sızdırmazlık, 2.0m Bırakma

M3 BLACK, sert bir ortamda kullanılmaya uygundur ve 2.0m’den düşen suya dayanıklıdır ve toz ve suya karşı koruma sağlar.