Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

El Terminali

Pos Bilişim Teknolojileri, dünyanın ileri teknoloji şirketleri olan M3 Mobile, Honeywell, Zebra marka uygun el terminali fiyatlı önde gelen markaları ile çalışır. Sonuç olarak… Müşterilerinizin verimliliği bu ürün ve hizmetler ile artacak mümkün olan en iyi hizmeti alacak ve deneyim kazanacaklar. Bizim ile çalışmayı bir tek siz seçmediniz. Dünyanın en büyük perakendecileri, imalatçıları, taşımacılık ve lojistik şirketleri, saha satış ve servis organizasyonları ve sağlık sektörü hizmet sağlayıcıları, işlerini hızlandırmak için her gün el terminali, barkod okuyucu ve barkod yazıcı markalarının sağladığı ürün ve hizmetlere güveniyor.

El Terminali Fiyatları

El terminali fiyatları için Pos Bilişim uzmanları ile 0216 573 07 67 numaralı telefon ile irtibata geçebilir veya info@posbilisim.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

El Terminali Modelleri

El Terminali Modelleri; Taşınabilir el terminali : okuma ve işleme işlevlerini tek bir aygıta birleştirerek kurumsal bilgileri alana genişleten küçük, ancak dayanıklı aygıtlardır.
Giyilebilir el terminali – Düzenli toplama, paketleme ve nakliye için en son ses teknolojisiyle donatılmış olan giyilebilir cihazlardır.
Araca monteli el terminali – Kamyon, forklift ve araba gibi endüstriyel araçlara takılan sağlam mobil iş istasyonlarıdır.
Tabletler – Kurumsal tarama aygıtlarının dayanıklılığının tadını çıkarırken tüketici tabletlerinin bilinen tasarımını ve işlevselliğini kullanarak yüksek hızlı ağlar üzerinden verileri güvenli bir şekilde ileten el terminalidir.
Akıllı telefonlar – Gerçek hepsi bir arada mobilite için data işleme, okuma ve hücresel işlevsellik ile donatılmış küçük cihazlardır.

M3 MOBILE EL TERMİNALİ
DİSTRİBÜTÖR
ZEBRA EL TERMİNALİ
HONEYWELL EL TERMİNALİ
DATALOGIC EL TERMİNALİ
ZEBRA MOTOROLA
EL TERMİNALİ
HONEYWELL INTERMEC
EL TERMİNALİ
WhatsApp chat