Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 572 34 30

El Terminali,El Terminali Özellikleri,El Terminali Fiyatları

El Terminali

E

ndüstride zorlu ortamlar, performans gösteren ve uzun süre dayanan dayanıklı olan el terminali cihazlarına ihtiyaç duyarlar.

Endüstriyel sınıf el terminali, en zorlu ortamları ve personeliniz için üretim ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Toza, sıcak depolara, hava koşullarının sertliğine, dondurucu depoların giriş ve çıkışlarında, üretim katında, teslimat araçlarında veya perakende mağazalarda, sağlam el terminali ile en zorlu ortamınızda yüksek ve tutarlı performans alırsınız.

Kurumsallar için entegre olarak barkod okuma özelliği entegre edilmiş el terminali, Pos Bilişim uzmanlarının Barkod Çözümlerini oluşturur. Özel yazılım, tam destek ve aksesuarlar dahil PDA mobil bilgisayar çözümleri sağlar.

Pos Bilişim Teknolojileri, Android ve Windows mobile işletim sistemleri ile farklı ekran boyutları ve tuş takımı düzenleri de dahil olmak üzere iş ortaklarımız olan Zebra ve Honeywell markaları yanında M3 Mobile Türkiye distribütörü üreticilerimizden çok sayıda tedarik etmektedir. İsteğe bağlı mobil çalışanlarınızın gereksinimlerine uygun fiziksel formatlarda, barkod okuma ve RFID okuma seçeneklerine sahiptir.

El Terminali Özellikleri

1

D ve 2D barkodların agresif performansı ve gelişmiş veri yakalaması el terminali özellikleri sağlar.

İletişim seçenekleri Tam aralığı: işletme içi personel için: WLAN bağlantı

Dışarıdaki personeliniz için: WWAN

Dış işlemler için: Batch

Barkod yazıcılar ve kulaklıklar gibi, çevre birimlerine bağlantı için: WPAN özellikleri mevcuttur.

Güçlü işlemciler, IP67 toza suya dayanıklılık, yüksekten beton zemine düşme veya yuvarlanma gibi önemli özelliklerdir.

El Terminali Fiyatları

P

os Bilişim Teknolojileri şirketimiz el terminali fiyatları ile piyasadaki fiyatlar ile farklılık göstermektedir. Fiyatlardaki farklılık sebeplerindeki en büyük etkenlerden birisi M3 Mobile markasının Türkiye distribütörü olması yanında Zebra Premier Business Partner ve Honeywell Gold Level iş ortağı olmasıdır.

Pos Bilişim, işinizin verimliliğini artırmanıza yardımcı olabilecek teknoloji odaklı bir çözümler sağlar.

M3 MOBILE
ZEBRA
HONEYWELL

Mesaj Bırakın

WhatsApp WhatsApp Destek