ZEBRA ZT200 BARKOD YAZICI

ZEBRA ZD200 barkod yazıcı, daha fazlasını sunar. Zebra kalitesi ile üretilen bu yazıcı hem satış noktasında hem de kullanım ömrü boyunca güvenilir operasyon ve temel özellikler sunar, üstelik ekonomik bir fiyata. Bu yazıcı, ekonomik yazıcılarda genellikle bulunmayan çift cidarlı konstrüksiyona ve tamamen metal yazıcı kafası parçalarına sahiptir.

ZEBRA ZD200

Kaliteyi ucuzluğa feda etmeyin. Zebra ZD200 serisi masaüstü yazıcıları daha fazlasını sunar. Zebra kalitesi ile üretilen bu yazıcı hem satış noktasında hem de kullanım ömrü boyunca güvenilir operasyon ve temel özellikler sunar, üstelik ekonomik bir fiyata. Bu yazıcı, ekonomik yazıcılarda genellikle bulunmayan çift cidarlı konstrüksiyona ve tamamen metal yazıcı kafası parçalarına sahiptir. Kutudan çıktığı andan itibaren sektördeki en iyi deneyimi sunan bu yazıcıları kurmak ve baskı almaya başlamak kolaydır. Başlıca özellikleri arasında üniversal birlikte çalışabilirlik sağlayan USB bağlantısı, tek bir LED göstergesi ve besleme/duraklatma için tek düğmeye sahip olması yer alır. Zebra’ nın 10.000’den fazla iş ortağından oluşan güvenilir ağı ile dünyanın her yerinde destek sunulmaktadır. Operasyonel masrafları azalttığı ENERGY STAR® tarafından onaylanmıştır. Yıllarca dayanacak şekilde üretilen ZD200 Serisi yazıcılar olağanüstü yatırım geri dönüşü sunar.

ZEBRA ZD200 özellikleri

BASKI GENİŞLİĞİ
4,1 in./104,1 mm

İLETİŞİM YÖNTEMİ
USB 2.0 (Standart)

MEDYA SENSÖRLERİ
Taşınabilir siyah işaret sensörü, sınırlı menzil ortadan sola

Merkez dışı, sabit aralık sensörü

MAKSİMUM BASKI HIZI
Saniyede 4 in./102 mm (203 dpi)

BASKI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
mm başına 203 dpi/8 nokta

ZEBRA ZD200

KUTUDAN ÇIKTIĞI ANDAN İTİBAREN EN İYİ DENEYİM

Hızlı ve kolay baskı almanız gerekiyor. Kutudan çıktığı andan itibaren sektördeki en iyi deneyimi sunan ZD200 Serisi yazıcıları kurmak ve baskı almaya başlamak kolaydır. USB bağlantısı üniversal birlikte çalışabilirlik sağlar. ZPL, EPL veya Zebra dışı komut dillerini kullanarak eski yazıcıları kolayca değiştirin. İş akışlarınızı kesintisiz sürdürmek için Zebra’nın OpenACCESS™ istiridye tasarımını kullanarak medya değişimlerini hızlandırın.

TEMEL ÖZELLİKLER VE KOLAY KULLANIM

ZD200 Serisi size tam olarak ihtiyaç duyduğunuz özellikleri sunar, fazlasını değil.  Direkt termal ya da termal transfer modelleri arasından seçim yapın. Tek bir LED göstergesi ve besleme/duraklatma için tek düğmesi sayesinde, yazıcıyı kullanmak ve durumunu belirlemek kolaydır. Daha kolay medya kullanımı için opsiyonel olarak fabrika kurulumu bir soyucu ekleyin.  Daha fazla bellek sayesinde daha fazla yazı tipi ve grafik saklayın.  Operasyonları kesintisiz sürdürmek için etiketleri hızlıca basın.

ZEBRA’NIN DÜNYA ÇAPINDAKİ SERVİSLERİ VE DESTEĞİNE SAHİPTİR

Gecikmelere tahammülünüz yok. Zebra’nın 10.000’den fazla iş ortağından oluşan güvenilir ağı sayesinde dünyanın her yerinde hızlıca destek alın. Masaüstü yazıcınız için ihtiyaç duyduğunuz ekonomik bir güvence ile maliyetli onarımlardan ve cihazlarınızın uzun süre hizmet dışı kalma durumlarından kurtulun.

Termal Transfer veya Doğrudan Termal baskı yöntemi ZPL ve EPL programlama dilleri Tek LED durum göstergesi Besleme / duraklatma için tek düğme USB bağlantısı Kolay ortam yükleme için OpenACCESS ™ Çift duvarlı çerçeve konstrüksiyonu ENERGY STAR onaylı

Isı Transferi: 10,5 inç L x 7,75 inç G x 7,5 inç H
267 mm U x 197 mm G x 191 mm Y
Direkt Termal: 8,6 inç U x 6,9 inç G x 5,2 inç H 220 mm U x 176 mm G x 151 mm Y
Ağırlık: 1,1 kg

Çalışma Özellikleri
Çalışma Sıcaklığı 40° ile 105° F / 4,4° C ile 41° C arası
Depolama Sıcaklığı -40° ile 140° F/ -40° ile 60° C arası
Çalışma Nemi %10 ile %90 arası, yoğuşmasız
Depolama Nem Oranı %5 ila %95 arası, yoğuşmasız
Elektrik Otomatik algılamalı (PFC Uyumlu) 100-240VAC, 50-
60Hz; ENERGY STAR onaylı

DİJİTAL BÜLTENLER İÇİN KAYDOLUN

[yikes-mailchimp yikes_vc_logo=”” form=”7″ submit=”sign up”]

WhatsApp WhatsApp Destek