Atatürk Mh. Ekincioğlu Sk. No:2/3 Ataşehir İstanbul
0216 573 07 67
0216 572 34 30

Pos Bilişim Teknolojileri, herhangi bir ortam veya uygulama için kanıtlanmış barkod yazıcı; barkod, bilet ve etiket yazdırma çözümleri sunar. Bunlar endüstriyel barkod yazıcı, masaüstü barkod yazıcı, Mobil barkod yazıcı olarak mevcuttur. Projenize ve işinize en uygun barkod yazıcı ile Yüksek Yatırım Getirisi sağlar (Return of Investment ROI).

Barkod etiket, bilet ve etiket baskı çözümlerinin endişesiz kullanım ve yatırımınızın en yüksek getirisi ile kolayca dağıtılması gerektiğine inanıyoruz.

Pos Bilişim’ in Barkod yazıcı TSC Türkiye Distribütörü olması yanında barkod yazıcı ZEBRA iş ortaklığı ile işinize ve işletmenize en uygun barkod yazıcı marka ve modeli ile buluşturuyoruz.

Barkod yazıcı teknik servis ile Pos Bilişim Teknolojileri her marka ve model barkod yazıcı bakım onarım yedek parça ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Barkod yazıcı tamiri konusunda uzman teknikerleri ile birlikte dijital servis portalı ile birlikte hizmet vermektedir.

Termal barkod yazıcı modelleri ve direkt termal barkod yazıcı fiyatları konusunda ulaşabileceğiniz satış temsilcilerimiz işletmenize ve projenize uygun teklif vermektedir.

#
TSC BARKOD YAZICI DİSTRİBÜTÖR
#
ZEBRA BARKOD YAZICI
#
DATAMAX BARKOD YAZICI
#
SEWOO BARKOD YAZICI